Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

Валютных резервов вообще не должно быть, нефиг чужие бумажки собирать еще и в кредит, когда у нас есть свои. Экспорт только за свою валюту. Тогда будет стабильное развитие страны.

  • Подобається 3
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В разных банках по-разному!

я тоже хочу знать если ехать за границу то менять будут по курсу виза или по курсу банка.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я тоже хочу знать если ехать за границу то менять будут по курсу виза или по курсу банка.

 в основном блокируется сумма по визе, потом снимается по банку, может снять по курсу на дату проводки т.е. отличной от даты снятия в банкомате

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маэстро, подскажите пожалуйста, а почему именно до среды курс в банках на информерах  на продажу 12.90? и Ваш хороший знакомый 

Lasvegas

про анонсировал именно эту цифру  http://minfin.com.ua/2014/09/04/currency/ когда его спросили прогноз на 05.09.2014.

Кстати, какая цифра по Вашему будет завтра на информерах банков на продажу "можно на зуб не давать :-$ "

Змінено користувачем Ksyshylka77

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В останньому своєму повідомленні (сторінка 612), я написав, що дуже хочу помилитися зі своїм прогнозом, на жаль так не сталося, він збувся на 100%, і далі буде актуальним. Багато хто з нас, я в тому числі, як отримували дохід в гривні, так і отримуємо. Тобто, простіше кажучи, ми всі стали біднішими, і на жаль ми не можемо вплинути на ситуацію, яка склалася в країні. Треба пережити цей складний час, от приклад кінець 80-х, Литва, Латвія, Естонія, і тепер це цивілізовані країни, де немає в таких маштабах як в країнах СНД - корупції, хабарництва, відкатів, і повірте, у нас все буде добре. Тепер про реалії. Здавалося, що коли дали транш, плюс переговори Порошенка з Путіним, мав би долар трошки підсісти, але все це не вплинуло на ситуацію, чому - ?, а тому, що є реальна загроза повномаштабної війни з Росією. Сьогодні обійшов з десяток банків у місті Львові, і тільки Альфа-банк, продавав по 200$ на руки, знайомі касири у двох банках, озвучили інформацію, що до понеділка заборонено продавати валюту. В канторах по цілому місту, курс стандартний, добровільно-примусовий за згодою НБУ 12.70-13.00, як пояснили касири, ніхто не хоче перевірок, відповідно долара на продажу немає. Валютчики на опті 13.70-14.00 , станом на 16.00. Ще цікавий момент від багатьох, хто так чи інакше звязаний з валютою, у понеділок час - Х. Мій прогноз невтішний, не чекайте 12-13, цього ми не побачимо, 14-15 при умові, що закінчиться війна на сході, чим довше будуть продовжуватися воєнні дії тим більше буде девальвувати гривня. І всі нові транші від МВФ, будуть іти, на погашення старих боргів. Де Ви бачите покращення,при таких умовах, може зміцнюватися гривня, звичайно ні. Дякую за Вашу підтримку.Посміхніться один одному, побажайте здоров’я ,памятайте, всіх грошей не заробите,гроші не вартують життя,будьте оптимістами. Щоб АТО закінчилася чим швидше, війна це зло, і всі хто її нагнітає, з часом будуть відповідати. З повагою хробак. ДЯКУЮ. 

 

Примите сегодняшний курс, как последний шанс откупиться по низкий цене (по сравнению со срединой августа). Откупились, а дальше будет видно. Не думаю что до конца года курс перевалит за 14.50-15 грн.

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а, нашу с Вами?, тоже не идет на Ура? или как?

Любую гривневую карту принимают к оплате. Курс в районе 9.5.

Часто бывая в Болгарии я ни разу не менял доллары на левы. Да и в банкомате ни разу нал не снимал. Банкоматы показывают баланс карты в левах, евро, доллар.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По Харькову доллара не было после 13.00 по факту  ни где за исключением обменок с вывеской 13 и торгующим по 14.2.Но во многих банках утром бакс был

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 в основном блокируется сумма по визе, потом снимается по банку, может снять по курсу на дату проводки т.е. отличной от даты снятия в банкомате

Это понятно. А по какому курсу считают? Использую кредитку привата.

По опыту прошлых поездок курс получается ниже чем курс покупки банка (ближе к курсу нацбанка).

 

На выходных планируется дорогая покупка, хочется просчитать по-точнее.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Николаев. ОТП продает в пределах лимита, но со страховкой 250грн на каждую тысячу, Сбербанк России по 300 в руки.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В останньому своєму повідомленні (сторінка 612), я написав, що дуже хочу помилитися зі своїм прогнозом, на жаль так не сталося, він збувся на 100%, і далі буде актуальним. Багато хто з нас, я в тому числі, як отримували дохід в гривні, так і отримуємо. Тобто, простіше кажучи, ми всі стали біднішими, і на жаль ми не можемо вплинути на ситуацію, яка склалася в країні. Треба пережити цей складний час, от приклад кінець 80-х, Литва, Латвія, Естонія, і тепер це цивілізовані країни, де немає в таких маштабах як в країнах СНД - корупції, хабарництва, відкатів, і повірте, у нас все буде добре. Тепер про реалії. Здавалося, що коли дали транш, плюс переговори Порошенка з Путіним, мав би долар трошки підсісти, але все це не вплинуло на ситуацію, чому - ?, а тому, що є реальна загроза повномаштабної війни з Росією. Сьогодні обійшов з десяток банків у місті Львові, і тільки Альфа-банк, продавав по 200$ на руки, знайомі касири у двох банках, озвучили інформацію, що до понеділка заборонено продавати валюту. В канторах по цілому місту, курс стандартний, добровільно-примусовий за згодою НБУ 12.70-13.00, як пояснили касири, ніхто не хоче перевірок, відповідно долара на продажу немає. Валютчики на опті 13.70-14.00 , станом на 16.00. Ще цікавий момент від багатьох, хто так чи інакше звязаний з валютою, у понеділок час - Х. Мій прогноз невтішний, не чекайте 12-13, цього ми не побачимо, 14-15 при умові, що закінчиться війна на сході, чим довше будуть продовжуватися воєнні дії тим більше буде девальвувати гривня. І всі нові транші від МВФ, будуть іти, на погашення старих боргів. Де Ви бачите покращення,при таких умовах, може зміцнюватися гривня, звичайно ні. Дякую за Вашу підтримку.Посміхніться один одному, побажайте здоров’я ,памятайте, всіх грошей не заробите,гроші не вартують життя,будьте оптимістами. Щоб АТО закінчилася чим швидше, війна це зло, і всі хто її нагнітає, з часом будуть відповідати. З повагою хробак. ДЯКУЮ. 

Якщо цікавить в банку "Восток" на Антоновича можна взяти на 15к.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×