Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Не надо, не надо.

У меня когда денег не было, от слова совсем. Ездил на росаве и каме. Свои деньги отъезжала.

Вот ты вспомнил :)

Всегда думал, что Росава создана для жигулей :)

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попробовал бы зимний Мишлин, но не российский точно :)

Сергій, Ви ж розумієте- я Западенець , але все ж продаю і Мішку маде ін Росія.

Мені теж кортить усім клієнтам пропонувати все маде ін германі, але Вам клієнтам це б Дорого обходилось.

Саме через це шинні компанії і будують свої заводи ближче до споживачів, щоби лишні логістичні витрати не включати у вартість продукції.

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доречі, дуже багато клієнтів на зараз орієнтуються саме на Росаву. Я про тих клієнтів , які все життя " продають машину" і їздять виключно на шинах Б/У з Європи.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почитайте за Yokohama Geolandar GO73 - гарна шина на мою думку. Вартість Вашого розміру шин в межах 130 долл

Або Yokohama Ice Guard 35 шипована - близько 120 за шину.

Мені здається ціна/якість норм

Большое спасибо за рекомендации!

И маленький вопрос вдогонку. Порекомендуйте хорошую зимнюю резину для тяжелого внедорожника 265/60 R18.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сергій, Ви ж розумієте- я Западенець , але все ж продаю і Мішку маде ін Росія.

Мені теж кортить усім клієнтам пропонувати все маде ін германі, але Вам клієнтам це б Дорого обходилось.

Саме через це шинні компанії і будують свої заводи ближче до споживачів, щоби лишні логістичні витрати не включати у вартість продукції.

Я не западенец, но российские шины покупать не буду, как и украинские.

Мне мой Данлоп нравиться (и летний и зимний), понятно что эти порышки не идеальные, но лучших я еще не пробовал. А когда решу попробовать, то куплю нормальный бренд, сделанный в Германии. Считайте это моей прихотью :)

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аарон, мені здається , чи Ви все таки порівнюєте шини по тому ж принципу як це роблять більшісь споживачів:

- порівнюєте вартість шини арктичного типу із шиною для європейської зими ( маю на увазі порівняння вартості Гудіка з Мішкою чи навіть із Бріджем, на який доречі чомусь спеціально занижуює ціну імпортер )?

Нічого особистого- так- цікавість?

З повагою , Свят

Порівнюю Goodyear UltraGrip Ice 2 (1285 14-15р) з 

Bridgestone Blizzak VRX (1178 2014/15о) // Blizzak REVO GZ (1072 2014р) та 

Michelin X-Ice XI3 (1408 14/15р) // Michelin X-Ice XI2 (1176 - 2014р)

Де тут шини для європейської зими?

P.S. Якщо ціна на товар наразі занижена - то це добре для покупця менше грошей треба витрачати, а якщо завишена (на можливо гудік) - то це погано для виробника - менше будуть брати.

Ера гудієра була 5 років назад (маю на увазі низьку ціну за високу якість - наприклад UltraGrip 7+).

Змінено користувачем AaronSky
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Большое спасибо за рекомендации!

И маленький вопрос вдогонку. Порекомендуйте хорошую зимнюю резину для тяжелого внедорожника 265/60 R18

Розгляньте ті ж варіанти, що на " меньшеньку" плюс Michelin X-Ice XI2 .

подивлюсь ще Вам по Сontinental плюс Bridge

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Порівнюю Goodyear UltraGrip Ice 2 (1285 14-15р) з [/size]

Bridgestone Blizzak VRX (1178 2014/15о) // [/size]Blizzak REVO GZ (1072 2014р)[/size] та [/size]

Michelin X-Ice XI3 (1408р) // [/size]Michelin X-Ice XI2 (1176 - 2014р)[/size]

Де тут шини для європейської зими?

P.S. Якщо ціна на товар наразі занижена - то це добре для покупця менше грошей треба витрачати, а якщо завишена (на можливо гудік) - то це погано для виробника - менше будуть брати.

Ера гудієра була 5 років назад (маю на увазі низьку ціну за високу якість - наприклад UltraGrip 7+).[/size]

Аарон, Друже!!! Ми з однієї сфери- не варто сперечатись. Давай спільно допоможемо форумчанам легше перезимувати!!!

З повагою, Свят

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Компанія Гудієр-Данлоп Україна проводять чергову акцію для покупців ( детальніше в інеті )

Моїх три роздрібних клієнти при подібній акції весною виграли по 40 л пального.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Со всем согласен. Но все же ожидаешь от разрекламированной японской резины большего. Тем более что она еще и не самая дешевая. Посмотрел- в моем размере 235/55 R18 стоит сегодня около 3700грн. За комплект 15тысяч.

Можно SJ6 и за 3100 взять. :)

А DM-V1 тоже за 3100 (135 баксов). ;)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×