Перейти до вмісту
Johndoe

Як пояснити нареченій що я не хочу в РАГС

Рекомендовані повідомлення

От про це я якраз і думаю. Для мене головним є вінчання в церкві а не розписка в РАГСі, і заради того щоб в органі держ влади хтось собі в статистиці поставив +1 витратити купу грошей і 3 дні часу (саме так - підготовка 1 день, ЦЕЙ УРОЧИСТИЙ ДЕНЬ, і день ліквідації наслідків цього урочистого дня) це не правильно

На моей памяти 80-120 грн. стоит. Вы ночевать три дня собрались в Загсе? Можно просто расписаться, без урочыстостей.

  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

РАГС не хочу бо на мою думку це комуністичний пережиток.

Да у молодого человека вообще каша в голове! При чем здесь коммунизм к женитьбе? 

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Золоті слова!

але ресторані музика вже замовлені :D

Так уже практически все решено! Поздравляю! Т. е. все Ваши метания и сомнения можно списать на предбрачное волнение. Не морочьте будущей супруге голову, чтоб она у нее потом не болела в неподходящий момент!

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Краще доведіть коханій, що кохаєте іі! ( йдіть (перевершіть себе) в загс, бо як не підете - буде вам згадувати все життя, про це і внуки будуть знати) .

Желаю семейного взаимопонимания

  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как я понимаю, смущает только сама атрибутика и процедура росписи в ЗАГСе, а не сам факт регистрации брака? 

Ну типа вот этот момент, когда какая-то непонятная тетя торжественным голосом объявляет властью, данной ей ...... и т.д.

Тогда действительно распишитесь заранее без пафоса, лимузинов и платья. А все торжество пусть будет связано только с венчанием.

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Краще доведіть коханій, що кохаєте іі! ( йдіть (перевершіть себе) в загс, бо як не підете - буде вам згадувати все життя, про це і внуки будуть знати) .

Желаю семейного взаимопонимания

с каких пор роспись в ЗАГСе это довод любви? :lol: 

выделенное так типично для многих женщин, смахивает на шантаж и выплёскивание злобы, что поступили не так, как она хотела

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ээээ, панове, все-таки непонятно . Почему вы не хотите в загс ? Не зная мотива, не имеет смысла тут писать ни слова, или как вы хотели чтобы вам помогли.

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

с каких пор роспись в ЗАГСе это довод любви? :lol:

выделенное так типично для многих женщин, смахивает на шантаж и выплёскивание злобы, что поступили не так, как она хотела

Я наверное Вас удивлю, но практически для всех женщин самый веский довод любви - это роспись в ЗАГСе. А те дамы, кто говорят, что это не так, в основном лукавят или что-то не договаривают.

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я наверное Вас удивлю, но практически для всех женщин самый веский довод любви - это роспись в ЗАГСе. А те дамы, кто говорят, что это не так, в основном лукавят или что-то не договаривают.

Из всех жизненных правил и ситуаций, кроме одного, бывают исключения. Так что не для всех это довод :)

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×