Перейти до вмісту
vvvvv

Новогодние подарки

  

42 користувача проголосувало

  1. 1. Какой подарок вы приготовили "под ёлочку" своей половинке?

    • Очень желанный, но абсолютно не практичный (например картина).
      3
    • То, что может реально пригодиться в жизни (техника, одежда, зимняя резина и т.д.).
      22
    • Украшение, духи и т.д.
      6
    • Дам денег, пусть купит сам/сама.
      6
    • Нематериальный (поездка, билеты на концерт).
      5
    • Вообще не понимаю, зачем дарить подарок.
      6


Рекомендовані повідомлення

Ми з жінкою другий рік поспіль як домовились звільнити один одного від вигадування подарунків на Новий рік . Але родичам і дітям даруємо.

  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якийсь неправильний підхід до картин та інших творів мистецтва: треба дарувати ті, які згодом стануть цінністю=) Я ось вінтажні речі люблю=)

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перед новим роком ще одне важливе свято з подарунками - Миколай. Тож для дітей свято подвійне, а батьки думають, як правильно розподілити подарунки на всі свята. 

Мої діти чекають від Миколая і Мороза конструктори лего, морську свинку і ще 100500 цікавих забавок, не кажучи вже про цукерки з мандаринами. Жінці Мороз принесе грошенят і якусь дрібничку.

Всі варіанти відповіді в опитуванні (крім останнього) хороші. А ще - товари для спорту і подорожей.

Голосую за картину (варіант 1 - бажаний, хоч і непрактичний подарунок), особливо написану власноруч.

Всім щастя і добра!  :)

  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Идеальный подарок очень часто - подарочные карты, женщине например какой парфюм-сети, любителю чтива - от книжной сети какой. Картина хорошо ,но ! вещь в себе поскольку в существующий интерьер надо вписывать. С детями сложней - но мелким можно обратится к деду Морозу предложить и все узнаете.

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Меньше месяца осталось до Нового года. Деду Морозу пора уже письма писать... 

 

Как-то я в этом году потерялась совсем с подарками. Не то чтоб денег нет, но стопятьсотую ненужную картинку купить уже как-то и рука с нынешними ценами не поднимается.

 

Предлагаю обсудить варианты подарков близким людям - своему мужчине/женщине, родителям, детям друзьям. Поделитесь идеями!

 

 

Предлагаю в этой ветке писать не только варианты подарков близким людям , но и собственно говоря для себя любимой(любимого)

Что-то вроде Дорогой Дедушка Мороз ..... очень хочется под ёлочку получить..... :) 

Все читают Курс , и дед мороз тоже ( наверное) может хоть тут услышит !!!! а то за ....надцать лет ни одного подарка ( которого хотела)

 не получила !!! 

Шутка, конечно )))

Всех С Наступающим!

На Закарпатье уже новогодние праздники начинаются ! Венгерский Миколай "на носу" ))) Вообще нам повезло ( хвастаюсь) 2 Миколая , 2 Рождества... )))

  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Варіант з листами до Миколая -чудовий. Тепер я знаю про що мріють мої діти-Баскетбольний м*яч Найк(син) і Тепла м*яка піжамка(донька).Ось так-от скромно цього разу, приємно здивований, що обійшлося без 5-айфонів і нових планшетів. Від себе додам-гарний варіант подарунка для чоловіків-якісна термобілизна(підійде не тільки туристам чи рибакам, на роботу теж чудово), 20 пар носків(я не шуткую) Ну а хто живе у власному будинку-тут вибір безкінечний, починаючи від потужного ліхтарика, бензопилки,закінчуючи автохолодильником *.Для прекрасної половини безпрограшний варіант-ящик мандаринок і  дорога червона помада+ще трохи в конвертик, хай сама собі купить все про що мріє. 

  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість

Скромный у нас какой-то народ на форуме.

Судя по соседним темам - треть мужчин не хочет подарков на Новый год, треть заказала себе справку для жены, еще треть - Снегурочку. :)

Если серьёзно - лично у меня пока и вариантов подарков нет. :(

attachicon.gifgetImage.jpg

 

Ага, а потом ноют, что опять гели для душа и пенки для бритья под елкой находят.

Если желания не озвучивать - они не сбудутся!

 

Я письмо Деду Морозу уже написала и в морозильник положила.

Жду билетики на грузинский балет Сухишвили :P

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×