Перейти до вмісту
Pan Włodek

Для чого потрібні кредитні картки?

Рекомендовані повідомлення

Не будемо розглядати тих, хто використовує кредитки за прямим призначенням і платить оті дикі відсотки.

Питання стосується тих, хто, маючи достатній рівень доходів, користується кредиткою у грейс-період і завжди гасить заборгованість повністю у останній день. Який взагалі сенс цього дійства? Я так розумію, це вигідно для тих, хто робить якісь крупні покупки за кредитні гроші, а власні кошти десь відлежуються під процентами?

У іншому випадку це просто мишача метушня.

Ще почитав на "сусідніх" форумах, носяться за тими кешбеками, бонусами, таке враження, що спеціально шукають і купляють щось, навіть якщо воно їм не дуже треба, тільки б отримати ті проценти, які ще не всюди можна витратити.

А ще оплачуючи в інтернеті того й дивись, що операція пройде не за тим МСС кодом і вивалишся з грейсу з усіма супутніми наслідками.

Я веду до того, що спокійніше і зручніше платити своїми, і тоді, коли це треба тобі.

Чи я чогось не розумію, то навчіть дурня будь ласка уму-розуму.

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кредитные деньги как резерв на ЧП могут быть.

 

Была ситуация что покупали что то жене, не хватило на карточке денег, списались с кредитки.

 

А так да, все эти копилки и бонус плюсы достают, раз в месяц захожу в Приват24 и все возвращаю на родной счет:)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чому зразу дурня?

-Дурними бонусами можна заробити kiлька тисяч, просто зарееструвавшись (наприклад голд-шопiнг вiд привату)

-Можна й на вiдсотки, якщо маете багато карт, гарнi лiмiти й не забуваете все вчасно робити

-Часом потрiбно здавати валюту- а не хочеться по низькому курсу ;)

Змінено користувачем kiv147
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чому зразу дурня?

-Дурними бонусами можна заробити kiлька тисяч, просто зарееструвавшись (наприклад голд-шопiнг вiд привату)

-Можна й на вiдсотки, якщо маете багато карт, гарнi лiмiти й не забуваете все вчасно робити

-Часом потрiбно здавати валюту- а не хочеться по низькому курсу ;)

Ну от дивлюсь я той голд-шопінг.https://promos.privatbank.ua/ru/promos/akcyya-gold-shopyng

Значить, щоб отримати наприклад карту Алло на 500 грн , мені треба задатись ціллю і витратити в торговій мережі протягом 45 днів 7500 грн, а потім думати, куди ту карту приткнути. Ну, для тих, хто отоварюється в магазинах і супермаркетах, може бути. А я людина проста, продукти купую переважно на базарі, одежу і взуття на речовому ринку, розраховуюся готівкою. До речі, там на сторінці світить кількість учасників акці- 163, що як би натякає.

Просто мені здається, це все перетворюється у деяких на сенс життя- пошук акцій, бонусів, покупки заради покупок, а насправді все "суєта і томлєніє духа" з сумнівною віддачею.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну от дивлюсь я той голд-шопінг.https://promos.privatbank.ua/ru/promos/akcyya-gold-shopyng

Значить, щоб отримати наприклад карту Алло на 500 грн , мені треба задатись ціллю і витратити в торговій мережі протягом 45 днів 7500 грн, а потім думати, куди ту карту приткнути. Ну, для тих, хто отоварюється в магазинах і супермаркетах, може бути. А я людина проста, продукти купую переважно на базарі, одежу і взуття на речовому ринку, розраховуюся готівкою. До речі, там на сторінці світить кількість учасників акці- 163, що як би натякає.

Просто мені здається, це все перетворюється у деяких на сенс життя- пошук акцій, бонусів, покупки заради покупок, а насправді все "суєта і томлєніє духа" з сумнівною віддачею.

не на правах реклами Привата, але ось деякі мої здобутки:

- кредиткою (голд) користуюсь скрізь, де тільки можна (ліміт 25к), головне відслідковувати та проплачувати суму обовя'зкового платежу в П24 до 24/25 числа;

- бонусні проценти витрачаю на продукти без проблем у магазинах, що підтримують "бонус-плюс"

 

Що стосується акційних програм:

- беру участь у бонусній програмі MasterCard Rewards з 2014 року: розрахунки гривневою кредиткою (голд) у Північній Америці - близько 1000 дол., оплата через інтернет відпочинку в Болгарії - близько 500 євро, оплата через інтернет номеру в Буковелі - 3500 гривень. За це нараховано 6700 бонусів, з яких я замовив і використав 500 гривень на ДТ на WOG та 100 гривень на оплату мобільного;

- в голд-шопінг підписався дещо пізно, не вистачило трохи до карти Алло на 500 гривень, тому замовив 2 по 100 гривень у Фокстроті, отримав після НР через кур'єрську службу.

 

ИМХО 

користував і буду користувати кредитку по максимуму і не для участі у акціях, а за необхідністю; головне "не провтикати" 24 число :)

 

П.С. кількість учасників голд-шопінг більше 1600 було

Змінено користувачем Moskit
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Одна моя колега постійно розраховувалася кредиткою, використовуючи грейс-період. Заборгованість погашала вчасно, тобто відсотків за користування кредитними коштами не сплачувала. Одночасно вона зберігала на зарплатній картці ті кошти, замість яких користувалася кредитними. Її банк, поки був ще живий, нараховував відсотки на залишок на зарплатній картці. У підсумку за місяць виходило десь на сплату мобільного зв'язку. Але, ймовірно, її тішило те, що рахунок був на її користь:)
Разом з тим, грейс-період вигаданий банками насамперед для того щоб "приспати пильність" клієнта, переконати у "безпеці" і, зрештою,  перетворити "тих, хто, маючи достатній рівень доходів, користується кредиткою у грейс-період і завжди гасить заборгованість повністю у останній день"(с) на "тих, хто використовує кредитки за прямим призначенням і платить оті дикі відсотки".(с) :)

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мiй знайомий (в нього не було стартового капiталу-також проста людина як Ви) за рахунок кредиток розпочав невеличкий бiзнес ;) , мае ще 2 зарплати до основноi . Все залежить вiд того - що ви прагнете :)

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Топикстартеру:

Радуйтесь, что Вы не видите смысла в кредитках, это означает, что вы всегда имеете при себе достаточную сумму денег.

Буду говорить о себе.

Пользуюсь для сглаживания пиковых текущих трат. Сразу скажу, что всегда погашаю карту в грейс. Покупая, к примеру, товар по акциям со сладкими ценами, когда нет налички под рукой, можно экономить таким до от 300 до 3000 в месяц(мои цифры). А в среднем по году получится, что один месяц живешь на съэкономленные, ну или на море бесплатно едешь.

Насчет 3000 экономии приведу свой пример: в эту пятницу, гуляя по ТЦ, увидел обувь на весну. 1600 грн. по скидке(до этого стоили 3400). Надо брать. Налички с собой нет да и рассчитывал покупать ботинки после ЗП. Купил с карточки. Если бы карты не было, то купил бы все равно, но гривны бы толком не осалось на момент, или ждал бы ЗП и 100% фиг бы уже остался мой размер.

В интернете купил бы эти ботинки за 2959.

http://palladium.ua/aldo_kedaon_42_22_38883590_.html

У каждого времени, как говорят наши гуру, своя цена. Потому только на одной позиции экономия составила 1360 грн. А за месяц у меня может и 3000 набежать начиная моторным маслом и заканчивая яблочным соком.

Наличку придерживаю. Ей можно рассчитаться всегда, а рассчет картой удобен еще и тем, что это всегда без сдачи.

Бывало запланированное наполнение валютной кубышки делал на всю гривну, месяц жил, рассчитываясь кредиткой за товары, которые еще не успели подтянутся по курсу, а в следующий приход гривны гасил все долги, успевая при этом в грейс. Еще какая экономия, я Вам скажу.

Еще более удачный опыт пользования кредитками начался в эпоху соц. доллара в октябре 2014 и длится до сих пор. Оформив себе в Альфе сначала одну кредитку, потом другую, потом жене, затем вторую жене, использовал эти лимиты для качелей. Удобство в том, что долг перед банком в гривне, а прибыль в валюте. Таким образом я накаруселил себе сумму, которую, с учетом текущего курса, среднестатистический украинец зарабатывает за 3 года.

Стоит, конечно, заметить, что у медали всегда 2 стороны и один мой товарищ скопил такую долгов по 2м кредиткам, что каждый месяц мог совершать лишь минимальный платеж в 7%. Так жил около 2х лет, а когда посчитал изначальное тело и сопостаил с процентами, выплаченными за весь срок, решился на реструктуризацию. Платил еще года полтора денежный кредит. Сейчас вроде разобрался с долгами полностью. Так вот он убил три с половиной года на погашения долга за товары, которые он сейчас с трудом припоминает.

Три года! Лично у меня в жизни за три года многое произошло, а он просыпался и засыпал с мыслю о долге.

Так что кредитки в чем-то аналогичны оружию. Сами по себе никого не убивают, но вот в руках наименее финансово дисциплинированных из нас кредитки могут, не побоюсь сказать, ломать жизни.

В тему, MasterCard запускает сервис рассрочки:

http://news.finance.ua/ru/news/-/367578/mastercard-zapuskaet-servis-rassrochki

Змінено користувачем Lil Jo
  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я тоже была против кредиток, пока не пришлось оформить карточку. 
1. Всегда могу через интернет пополнить телефоны моей большой семьи.
2. Оплачиваю всякие платежи типа газа, электричества.
3. В аптеке за домом по карте бонусы. Можно конфеты детям купить :)
4. Пополняю карту, когда выбираюсь к терминалу.
5. Как Lil Jo, придерживаю наличку.
6. Пополняю карту пару раз в месяц так, чтобы перед 1м числом на карте был плюс.
7. Не хочу класть много денег впрок, так как многие покупки делаю там, где не принимают карту. Поэтому пользуюсь кредитными средствами. Лимит маленький.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

2 Lil Jo

 

Хорошие примеры!

Если посмотреть на проблему шире, кредит (любой кредит, а не только кредитный лимит на карте) - это инструмент. Не плохой и не хороший. Всё зависит от того, в чьих руках он находится, и как эти руки будут его использовать. Как мотыга...или топор. Можно топором колоть дрова, или рубить людей...Можно создать произведение искусства, или другой инструмент, оптимизирующий процессы производства дров или предметов искусства.

Как-то так...

  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×