Перейти до вмісту
Pan Włodek

Для чого потрібні кредитні картки?

Рекомендовані повідомлення

Хочу внести деяку ясність. Я не проти пластику як такого, і в багатьох випадках без нього не обійтись: бронювання готелів, купівля білетів, покупки в інтернет-магазинах і різного роду оплати в інтернеті, наприклад ті ж комун.послуги. І я людина не настільки дика, як могло скластися уявлення, і пару карток з кількома тисячами грн на кожній постійно маю з собою. Шо я хочу сказати: для 99% можливостей, які тут навели шановні колеги, цілком підходить дебетова карта.

А питання моє стосувалося саме кредитних лімітів, і я для себе тільки зайвий раз переконався у думці, що її підтвердив шан. Sagittarius: "гpейc-періoд вигадaний банкaми нaсaмперед для тoго щoб "приспaти пильність" клієнтa, пеpeконaти у "безпеці" і, зpештoю, перeтвоpити "тих, xтo, маючи дoстатній рівeнь доxодів, коpистyється кpeдиткою y грейс-пeріoд і завжди гаcить забoргoвaність пoвністю у оcтанній дeнь"(с) на "тиx, хтo викоpиcтовyє кредитки за пpямим признaченням і платить oті дикі відсoтки".(с) :)"

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хочу внести деяку ясність. Я не проти пластику як такого, і в багатьох випадках без нього не обійтись: бронювання готелів, купівля білетів, покупки в інтернет-магазинах і різного роду оплати в інтернеті, наприклад ті ж комун.послуги. І я людина не настільки дика, як могло скластися уявлення, і пару карток з кількома тисячами грн на кожній постійно маю з собою. Шо я хочу сказати: для 99% можливостей, які тут навели шановні колеги, цілком підходить дебетова карта.

А питання моє стосувалося саме кредитних лімітів, і я для себе тільки зайвий раз переконався у думці, що її підтвердив шан. Sagittarius: "гpейc-періoд вигадaний банкaми нaсaмперед для тoго щoб "приспaти пильність" клієнтa, пеpeконaти у "безпеці" і, зpештoю, перeтвоpити "тих, xтo, маючи дoстатній рівeнь доxодів, коpистyється кpeдиткою y грейс-пeріoд і завжди гаcить забoргoвaність пoвністю у оcтанній дeнь"(с) на "тиx, хтo викоpиcтовyє кредитки за пpямим признaченням і платить oті дикі відсoтки".(с) :)"

Я брала кредит только два раза. Сознавала, сколько переплачиваю. В первый раз не было нужной суммы. Во второй раз не хотели выкладывать наличку, которая будет нужна на насущные траты вскоре. Платили все вовремя

Думаю, что каждый должен считать, сколько переплачивает. Просто есть люди, которые не хотят считать, поэтому получают долг в 10000грн, из которых 6000 - это проценты и штрафы. Но такие люди везде в долги влезут. И это было всегда.

А кредитный лимит - это как система оплаты услуг в Укртелекоме. Вы позвонили с городского телефона в США, потом оплатили. А по предоплате вас разъединят, как только закончится оплаченное время. 

Но это все, конечно,для людей ответственных и дисциплинированных.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кредитная карта очень необходимая вещь если ее пользоваться с умом. Расплачиваться только в торгово-сервисной сети и всегда погашать во время льготного периода. Если выйти за рамки грейс периода, то придется заплатить от 30 до 50% годовых. Процентные ставки во всех банках практически одинаковые, их можно сравнить на http://www.vashbankir.com/individual/credits-cards.html

Но вот с механизмом функционирования льготного периода банки могут запутать. Если разобраться с этим механизмом, то можно пользоваться кредиткой практически беспроцентно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кредитная карта очень необходимая вещь если ее пользоваться с умом. Расплачиваться только в торгово-сервисной сети и всегда погашать во время льготного периода. Если выйти за рамки грейс периода, то придется заплатить от 30 до 50% годовых. Процентные ставки во всех банках практически одинаковые, их можно сравнить на http://www.vashbankir.com/individual/credits-cards.html

Но вот с механизмом функционирования льготного периода банки могут запутать. Если разобраться с этим механизмом, то можно пользоваться кредиткой практически беспроцентно.

Вот здесь описаны различные механизмы льготного периода

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Питання стосується тих, хто, маючи достатній рівень доходів, користується кредиткою у грейс-період і завжди гасить заборгованість повністю у останній день. Який взагалі сенс цього дійства? Я так розумію, це вигідно для тих, хто робить якісь крупні покупки за кредитні гроші, а власні кошти десь відлежуються під процентами?

У іншому випадку це просто мишача метушня.

 

Хоча я відношу себе до такої групи людей, але не маю звички гасити в останній день і ганятись за бонусами.

Найпривабливіші умови кешбеку були у Дельтабанку + відсотки на залишок на дебетній картці. Але на жаль це у минулому.

 

Кредитка дає право відтермінувати фактичне внесення грошей за покупку. Якщо планується самостійна туристична поїздка, то може бути наперед невідомо скільки потріно буде купити білетів і яка буде їх сумарна вартість.

Не бачу змісту оформляти дебетну картку в гривні і тримати там суму екв. 2-3 місячним витратам. Зручніше перед 25-м числом скинути соточку-другу вічнозелених, якщо не вистачатиме наявної гривневої готівки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×