Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні можна було купити долар по 14

Змінено користувачем яоксана

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні можна було здати долар по 14 :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привет всем!Кому нужны рубли(5000),доллары(2100)или евро(2500)? Продам дешевле,чем валютчики,так как считаю чо можно без посредников сделать приятное друг другу).Стучитесь или звоните 0672576955 Снежана

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привет всем!Кому нужны рубли(5000),доллары(2100)или евро(2500)? Продам дешевле,чем валютчики,так как считаю чо можно без посредников сделать приятное друг другу).Стучитесь или звоните 0672576955 Снежана

 

Такое, вроде, тут запрещено писать, придет злой Флоридор и все почистит.)

Змінено користувачем Art_ja

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

рынок - под вечер покупка 18, продажа 22. Офигели вообще (неопределенность видно...)

Змінено користувачем Kosta
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В Рівному взагалі є обмінки валют? (з ринковим курсом)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Єдиний обмінник це ексіма в еко але там курс не ринковий, не знаю чим там зараз операціоністки займаються. На часи соціального кілька соток туди заходило хоч на вході стоять міняли. 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А куди поділись міняли? Я так розумію, їх ганяють поліцаї? На цьому тижні два рази проходив по Моріону біля 18 години, жодного не було. На Сільпо тільки одного зустрів. 

А валютчиків на Екомаркеті я ніколи і не бачив. Ще в часи, коли долар був по 14, декілька разів намагався їх там знайти, але безуспішно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А куди поділись міняли? Я так розумію, їх ганяють поліцаї? На цьому тижні два рази проходив по Моріону біля 18 години, жодного не було. На Сільпо тільки одного зустрів. 

А валютчиків на Екомаркеті я ніколи і не бачив. Ще в часи, коли долар був по 14, декілька разів намагався їх там знайти, але безуспішно.

Ну по-перше коли йдуть свята вони часто роблять собі вихідний чи скорочений день.

А в Еко стоять регулярно, кілька раз тільки їх не було коли хотів здати...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А куди поділись міняли? Я так розумію, їх ганяють поліцаї? На цьому тижні два рази проходив по Моріону біля 18 години, жодного не було. На Сільпо тільки одного зустрів. 

А валютчиків на Екомаркеті я ніколи і не бачив. Ще в часи, коли долар був по 14, декілька разів намагався їх там знайти, але безуспішно.

Мiняли в Рiвному завжди були по своим мисцям, вчора здавав дол. по 19.7 биля Сильпо (автовокзал), минял повно- було б що минять....

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×