Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Пару дней назад, пытался пробежаться по банкам прикупить пару евро, так уже некоторые банки исчезли во Львове, вместо них другие банки уже и курс на порядок выше.

Так, что не сильно стоит верить, в курсы по банкам.

Вкусный курс - не означает наличия валюты в данном банке.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

кто знает, где во Львове у менял можно купить доллар по нормальной цене ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вулиця Франка, на зупинці перед поворотом на Зелену. Але домовлятись треба в приватному порядку , курс, який вивішують на табло-  не вельми сприятливий.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перехрестя Левицького-Франка, про той знаю. Але табло завжди вiдлякувало )))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, я двояко висловився і Ви мене не так зрозуміли :). Я мав на увазі перед поворотом на Зелену з протилежного боку, якщо їхати від Стрийського ринку. Кантор знаходиться навпроти 28 номеру вулиці Франка, всередині ще ремонт годинників знаходиться. Через віконце просите про аудієнцію всередині, а там вже вирішуєте свої питання.  На майбутнє краще взяти номер телефону щоб оперативно відстежувати курс, він може доволі динамічно змінюватись протягом дня, особливо в наш буремний час.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хто зі Львова пишіть або підтримуйте,на цій сторінці,будемо мати свою сторінку.Дякую.

привіт я зі Львова. читаю форум другий місяць поки що без коментарів.  сам 12.03 ледве зіскочив з гривні мав 40000 грн. депо - встиг купити в ОТП по 9.35 без взяття на руки - депо .Володя 

 

МОЛОДЕЦ!

 

Уверен, в тот момент мало кто рассматривал этот вариант. А зря, как оказалось...

Змінено користувачем Mozart
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Менше як 11.8 ти не купиш ,на цьому сайті всі вже розумні. Хитрунець gekko.

Та чому б не спробувати ))) а за 11.8 у Привата беру любу сумму. Мені $ потрібен для закупки товару постійно, тому вибору як би нема. Хоч 15 буде - прийдеться купляти, хоч і набагато менше.

 

По своему середовищу бачу - продаж упав, всі чекають ... трохи закупляються щоб був мізер товару для підтримки життя магазинів. Споживачі ще не звикли до нових цін... ім потрібно 2-3 місяці, а зараз всі чекають шо стабілізуеться і куплять через місяць. Якщо так буде далі напротязі 2-3  місяців то знову як і 2009 в податковій кожен день буде черга на закриття діяльності, а хтось і ставати на біржу праці з підприемців почне ))) по

Змінено користувачем gekko
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Станом на 14:00 во Львове курс покупки у менял 12:00-12:08. В Укрсиб заходил по 11.90 (+пенсионный) до 15:00 в рамках лимита продают всем кто желает. Знакомая касирша Укрсиба говорит что ажиотаж спал, покупают мало и у них какое то внутренне распоряжение продавать все вплоть до последнего бакса в кассе (в рамках лимита и до 15:00).

 

 

Приват тоже по 11.80 продавал до обеда, дальше не знаю. Вчера вечером не успел обменять и боялся что утром будет у Привата 11.90 покупка, а они её оставили а подтянули только продажу.

Змінено користувачем gekko

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт Всім,скажіть на скільки може впасти зелений коли все втрясеться,в кого які думки?Дякую

Станом на 14:00 во Львове курс покупки у менял 12:00-12:08. В Укрсиб заходил по 11.90 (+пенсионный) до 15:00 в рамках лимита продают всем кто желает. Знакомая касирша Укрсиба говорит что ажиотаж спал, покупают мало и у них какое то внутренне распоряжение продавать все вплоть до последнего бакса в кассе (в рамках лимита и до 15:00).

Приват тоже по 11.80 продавал до обеда, дальше не знаю. Вчера вечером не успел обменять и боялся что утром будет у Привата 11.90 покупка, а они её оставили а подтянули только продажу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×