Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Доброго ранку Львове!

процитую з чату (тільки що туди написав):

 

Уважаемые знатоки, что рвануло с утра? признаков несколько, когда расхлебаю чуток, напишу в теме.., 10 мин тому назад, взлетела обменка!!! wm.exchanger - там висел обмен по потолочному курсу... только что обменяло :blink: , звоню 2м менялам - оба вне сети...

 

+ вчора пізно ввечері , приїхав курєр (мав бути сьогодні до обіду), треба було зразу оплатити, а ГРН в мене було тільки половина (думав сьогодні зранку скинути трошки бакса для оплати)

курьєр десь позвонив і сказав, що УЕ тоже годиться (щоб ще раз не їхати) - по 14,50 :o :o :o - то він сам сказав!

я чомусь здуру , замість 50/50 гр/дол, віддав йому всю суму баксами....бо прикинув що зранку без проблем відкуплю по 14,30 хоча би... (і може 200 по 13 десь повезе)

 

+ до повного щастя, ще й тільки-що ГРН з обмінки вилізла (єдине втішає, що обмін пройшов "по потолку"), треба і її вийняти з привату і десь міняти.

 

... поки що, ні до кого не дозвонився, піду далі пробувати.

 

Хто знає , по скільки сьогодні у Львові, будь-ласка - черкніть сюда в тему :rolleyes:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку Львове!

процитую з чату (тільки що туди написав):

 

+ вчора пізно ввечері , приїхав курєр (мав бути сьогодні до обіду), треба було зразу оплатити, а ГРН в мене було тільки половина (думав сьогодні зранку скинути трошки бакса для оплати)

курьєр десь позвонив і сказав, що УЕ тоже годиться (щоб ще раз не їхати) - по 14,50 :o :o :o - то він сам сказав!

я чомусь здуру , замість 50/50 гр/дол, віддав йому всю суму баксами....бо прикинув що зранку без проблем відкуплю по 14,30 хоча би... (і може 200 по 13 десь повезе)

 

+ до повного щастя, ще й тільки-що ГРН з обмінки вилізла (єдине втішає, що обмін пройшов "по потолку"), треба і її вийняти з привату і десь міняти.

 

... поки що, ні до кого не дозвонився, піду далі пробувати.

 

Хто знає , по скільки сьогодні у Львові, будь-ласка - черкніть сюда в тему :rolleyes:

Подтверждаю вчера ночью 13.95, утро 14.2, сейчас 14.5 винниица тоже самое. Сам ничего понять не могу. пишите письма

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подтверждаю вчера ночью 13.95, утро 14.2, сейчас 14.5 винниица тоже самое. Сам ничего понять не могу. пишите письма

це вже очевидно! Цікаво одне, що ще вчора ввечері деякі люди щось знали, бо порахували мені бакс по 14,50 ?

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

це вже очевидно! Цікаво одне, що ще вчора ввечері деякі люди щось знали, бо порахували мені бакс по 14,50 ?

Только что разговаривал, полностью прекратились забеги несунов по 200 долларов, ответ рынка, принос упал очень сильно. Кконечно такой курс не радует  так как доходы в гривнах.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

це вже очевидно! Цікаво одне, що ще вчора ввечері деякі люди щось знали, бо порахували мені бакс по 14,50 ?

Ещё вчера небезизвестный Беня начал скупать бакс, так что пристёгивайте ремни ))

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Новости из центра города )

Продают по 14.3 ....  приноса почти нет. В первую очередь заявки своим закрывают. ПУМБ на Словацкого, очередь с 8:30 такая, что охраннику пришлось всем выставить на улицу и пускать по 5 человек к кассе. На каждый паспорт 150 евро дают, купюры только по 500. Студенты, бабушки, коммерсанты - все у кого нет работы, а телевизор надоело смотреть - уже там. 


Кстати, благо что клиентов банка пускают без очереди. Мне стыдно конечно, но я  также взял себе 150 социальных Евро. Прошел без очереди (пополнял текущий счет) + попросил 150 дать. Люди злобно смотрели, но мне пофиг - я хороший клиент банка и не буду час стоять в очереди )))

Змінено користувачем gekko
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Новости из центра города )

Продают по 14.3 ....  приноса почти нет. ...

Мне стыдно конечно, но я  также взял себе 150 социальных Евро.

 Мої вітання , про "150 социальных Евро"

 

приноса почти нет. - уточню : совсем НЕТ

 

Продают по 14.3 : на 11:00 - 12:00 ранку так і було, я ще в 11-й застовбив собі по 14,3 , тільки що забрав :D

але на даний момент "халява" закінчилась... Сороки приносять чутки по 14,50 ...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С утра в Привате (напротив главного корпуса политеха) народ толпится к терминалу. У кассы пусто, впрочем как и доларов в продаже. Снял баксы с карты для выплат. Благо заказ на сумму делал за 2 дня.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С утра в Привате (напротив главного корпуса политеха) народ толпится к терминалу. У кассы пусто, впрочем как и доларов в продаже. Снял баксы с карты для выплат. Благо заказ на сумму делал за 2 дня.

народ толпится к терминалу. - к чему бы это? и с какого перепугу? может П24 обмен открыл :D :D :D

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Львов хочу сдать доллар, был только На В. Великого приём 14.00 пишите где больше или меньше.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×