Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Львів!

дайте хоч якийсь орієнтир...! всі мої святкують... тобто зробили сьогодні собі вихідний, всі 4 з 4-х знайомих спеціалістів... :)

в мене 1 і вихідний :(

 

ЗИ: Kaktuz, поділіться в ЛС контактом когось одного хоча б. надійного, кому можна бакс здати тихо десь в банку)))..

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

то що ж таке - всі вихідні... цікаво, завтра теж?

може хтось по обмінках ходив, цікавився...?

 

пс: в банках, в мене нікого немає знайомих щоб міняли..., а зливати контакти приватників - то так не годиться, і ніхто так не робить... (кодекс) :ph34r:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Львів - в глибокому сні... -_-

оптовики - вихідні...

по окремих обмінках , майже однаково: 15,20/15,60 (без фейсконтролю - продажу нема :ph34r:) - якийсь рух майже відсутній..., несуть в основному по 10-20..., і по курсу на дошці.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 а зливати контакти приватників - то так не годиться, і ніхто так не робить... (кодекс) :ph34r:

емм... а як же вони тоді знаходять нових клієнтів)))?  нє, ну ок, без питань :rolleyes:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

емм... а як же вони тоді знаходять нових клієнтів)))?  нє, ну ок, без питань :rolleyes:

фокус в тому - що оптовикам, нових не потрібно... в них і так мозолі на пальцях, від тяжкої праці :D :D :D

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

фокус в тому - що оптовикам, нових не потрібно... в них і так мозолі на пальцях, від тяжкої праці :D :D :D

ну...якщо РАПТОМ треба буде, спитайтеся, я подзвоню, якщо норм курс сдам їм))) В мене сумма досить велика.

у будь-якому випадку- дякую :rolleyes:

Змінено користувачем sova-ba

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну...якщо РАПТОМ треба буде, спитайтеся, я подзвоню, якщо норм курс сдам їм))) В мене сумма досить велика.

у будь-якому випадку- дякую :rolleyes:

От cкільки разів Вам повторювати : у Львові Вам не дадуть гарної ціни... Курс набагато кращий у Києві, ніж у Львові... Копійок 40 різниця буде становити... 

Я вже українською пишу, може, хоч так зрозуміють... Чи Вам Х000 грн зайві?

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Київ, або 7-кілометр. Знайомі їздили в Польші купляти доллар,а здавали на 7-му кілометрі в Одессі. Але якщо людина хоче здати 1-2к, то 30-40 копійок різниці не покриють час і вартість дороги в Київ.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Київ, або 7-кілометр. Знайомі їздили в Польші купляти доллар,а здавали на 7-му кілометрі в Одессі. Але якщо людина хоче здати 1-2к, то 30-40 копійок різниці не покриють час і вартість дороги в Київ.

У даному випадку, наскільки я знаю, мова йде про суттєво більшу суму... 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×