Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Ось-ось! Шановні Scrooge i deen, напишіть в яких канторах такі ціни, бо шо не піду мінєти, прочитавши ваші повідомлення, а всюди на 20-30 коп дорожче.

Шановний, rum.

 Що Ви маєте на увазі 20-30 коп дорожче купівля чи продажа?

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на 20-30 коп можуть бути малі суми з вікна

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Места, где есть такой

 

На 11.30 - 22,80/23,00

 

 курс, так и не озвучил никто.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Від 1тисячі продам по 23.00

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Места, где есть такой

 

 

 курс, так и не озвучил никто.

Купіть підписку і не будете купувати на 20-30 коп дорожче ;)

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Що Ви маєте на увазі 20-30 коп дорожче купівля чи продажа?

То залежит. З якої сторони ся дивити. Якшо я хочу купити, a прошу кантор мені продати, то це купівля чи продажа? 

 

А по суті справи ось таке: Треба мені було придбати троха євриків. Читаю пост від 02 сентября. Там написано "€-  25.75/26,20". Беру авто, їду в Центр. А там в п'яти-шести канторах, які я обійшов, єврик продається по 26,40, як і в мене на Сихові. То питаєсі "чого їздив?" Я там взяв кіко мені нада було, шоб з пустими руками не їхати, але осадочок сі лишив... :unsure: Тому, якшо знаєте десь кантор, шо реально дає написану цифру, то ділітьсі таємницьов, бо нашо писати за файний курс і не казати де? I ше їдно: шо таке підписка і нашо її купувати. Знаю колись мав підписку на газєту "Піонєрская зорька", але як то з долярами пов'єзано - не вкурюю  :huh: 

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То залежит. З якої сторони ся дивити. Якшо я хочу купити, a прошу кантор мені продати, то це купівля чи продажа? 

 

А по суті справи ось таке: Треба мені було придбати троха євриків. Читаю пост від 02 сентября. Там написано "€-  25.75/26,20". Беру авто, їду в Центр. А там в п'яти-шести канторах, які я обійшов, єврик продається по 26,40, як і в мене на Сихові. То питаєсі "чого їздив?" Я там взяв кіко мені нада було, шоб з пустими руками не їхати, але осадочок сі лишив... :unsure: Тому, якшо знаєте десь кантор, шо реально дає написану цифру, то ділітьсі таємницьов, бо нашо писати за файний курс і не казати де? I ше їдно: шо таке підписка і нашо її купувати. Знаю колись мав підписку на газєту "Піонєрская зорька", але як то з долярами пов'єзано - не вкурюю  :huh: 

Ви могли пройти і увесь Львів по канторах і ніхто Вам такого курсу не дав би.

Щоб отримати той курс, який був озвучений на даному сайті потрібно звертатись до того хто його озвучив в ЛС і з ним вести діалог.

А на рахунок підписки .... вона вам не потрібна... краще купіть на ті гроші безину, щоб заправляти своє авто він Вам СІ ЗНАДОБИТЬ

Бажаю успіхів в пошуках дешевого доляра :D

Змінено користувачем Scrooge
  • Подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви могли пройти і увесь Львів по канторах і ніхто Вам такого курсу не дав би.

Щоб отримати той курс, який був озвучений на даному сайті потрібно звертатись до того хто його озвучив в ЛС і з ним вести діалог.

 

Та озвучив, чи то пак зпрезентував його на форумі нєкто Scrooge, то ж до нього на форум і звертаюся... А шо не так?  :wacko:

 

Отже, написане нижче:

"Львів- цeнтp

$ - 23/23,20
€-  25.60/25,85
Bдaлoгo дня."
зовсім не означає, що прийдеш у Львів-центр і якшо не в кожному канторі, то через один побачиш такі курси. Я правильно зрозумів?  :huh:
А читати його слід отак: "Вийдеш на точку, оглянись чи немає хвоста. Три рази пройди по стометрівці туди-сюди і порийся в крайньому смітнику зліва. Там знайдеш кодове слово, написане на шкірці банана. Тут же ж її з'їж, а слово запамнєтай. Потім рухайся за течією Полтви і рахуй кантори на свому шляху. Біля кантора за номером ln(((7-2)^2)/(38)^(1/3))+ cos(17*(44-3,14)+7) cтань плечима на південний захід. До тебе підійде чоловічок і лусне лопатов по плечах. Скажеш йому кодове слово. :ph34r: От тоді, може, і вкупиш чи спродаш долярів як там написано."
Правда, вуйку?
  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Та озвучив, чи то пак зпрезентував його на форумі нєкто Scrooge, то ж до нього на форум і звертаюся... А шо не так?  :wacko:

 

Отже, написане нижче:

"Львів- цeнтp

$ - 23/23,20
€-  25.60/25,85
Bдaлoгo дня."
зовсім не означає, що прийдеш у Львів-центр і якшо не в кожному канторі, то через один побачиш такі курси. Я правильно зрозумів?  :huh:
А читати його слід отак: "Вийдеш на точку, оглянись чи немає хвоста. Три рази пройди по стометрівці туди-сюди і порийся в крайньому смітнику зліва. Там знайдеш кодове слово, написане на шкірці банана. Тут же ж її з'їж, а слово запамнєтай. Потім рухайся за течією Полтви і рахуй кантори на свому шляху. Біля кантора за номером ln(((7-2)^2)/(38)^(1/3))+ cos(17*(44-3,14)+7) cтань плечима на південний захід. До тебе підійде чоловічок і лусне лопатов по плечах. Скажеш йому кодове слово. :ph34r: От тоді, може, і вкупиш чи спродаш долярів як там написано."
Правда, вуйку?

 

По перше ніхто не говорив, що це курс кантора і на вікнах стоять такі цифри.

По друге сьогодні 10,09 Ви не вірили, що продають по 23? Вам запропонували купити по даному курсу, це означає, що даний курс має місце.

і по трете для таких вуйків як Ви 20-30коп плюс, це ще за щастя

Бажаю здраствувати...

Змінено користувачем Scrooge
  • Подобається 4
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По перше ніхто не говорив, що це курс кантора і на вікнах стоять такі цифри.

По друге сьогодні 10,09 Ви не вірили, що продають по 23? Вам запропонували купити по даному курсу, це означає, що даний курс має місце.

і по трете для таких вуйків як Ви 20-30коп плюс, це ще за щастя

Бажаю здраствувати...

Ну вы тут галичанский срач развели!!! Со своей стороны подтверждаю, что по 23 купить во Львове можна было, доллара много, ажиотажа нет. На Пивденном по 23 грубо всё и считали.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×