Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Сьогоднішня дискусія на гілці принесла мені позитивні емоції :)  Дякую за це її учасникам.


А гдe пo 23 пpодaют?

Місця озвучувати не буду, курси чисто інформативні.  Львівський кореспондент підтвердив, що курс реальний. Більше того - сьогодні можна було купити і по 22,95. 

A там в п'яти-шести кaнтораx, які я oбійшoв, єврик пpoдається пo 26,40, як і в мене на Cихові

На вікнах курси у всіх однакові і людині з вулиці інакшого не запропонують. Заводьте контакти в цій сфері, можливо, форумчани Scrooge та steam Вам допоможуть. Але...більше поваги.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну вы тут галичанский срач развели!!! 

 

По перше ніхто не говорив, що це курс кантора і на вікнах стоять такі цифри. 

Нарешті я прозрів!!! :lol:  Предмет дискусії, оце вселенське ЦЕ - то є віртуальний курс приватного віртуального кантора (для тих, хто звіддаля - пункта обмена валюты (ПОВ)) містера Scrooge'a. Щоб дійти такого висновку не полінувався підрахувати кількість його повідомлень, що стосуються тєми - понад 70! :o A як побачив замануху "Найкращі курси у Львові", то пойняв, чому чоловік такий загадковий і так шифрується у відповідь на просте безневинне запитаннячко: "А де зара' такі солодкі курси?"  ;) А якби відповів відразу: "То не курси кантора, то я так купую/продаю. Єсі нада - стукай в лічку і буде тобі щастя!"  :D, то й не було би тут того срачу, який так роздратував таваріща Тупака Шакура, хоча здаєсі мені, жи гиби срач був не галичанский, а КАСТРАМСКОЙ, або хоча би ТАМБОВСКІЙ, то таваріщ би так сі не злостив. А я хлоп темний, зу сила, і думав, жи хворум на Інтирнєтах - якраз то місце, де можна (і треба) срач розводити. Бо шось львівська гілка геть вклєкла і життя в ній ледь теплилося лише завдяки життєрадісним дописам Scrooge'а. А так тепер маємо в ній цілу конспірольогічну теорію, жваве обговорення і значний зріст відвідуваності, аж Гугель сі почав сварити! :angry:  

 

По друге сьогодні 10,09 Ви не вірили, що продають по 23? Вам запропонували купити по даному курсу, це означає, що даний курс має місце.

А отут не пойняв. Мені сьогодні ніхто ніц не пропонував, купувати я не збирався, бо нема пінєндзів і про свою віру чи не віру нікому нинька не повідав... :unsure:

 

 

і по трете для таких вуйків як Ви 20-30коп плюс, це ще за щастя

 

А оце і є, мабуть, той вияв поваги, до якого я, на думку маестро deen'а, і повинен прагнути: 

 

можливо, форумчани Scrooge та steam Вам допоможуть. Але...більше поваги.

А взагалi-то для таких вуйків як я і їдна копійка це за щастя, бо вона доляр береже (точніше є його 1/2300-ю частиною і без неї він не буде повновісним). ;)

 

 

Бажаю здраствувати...

I Baм не хворати... :)

 

 

Со своей стороны подтверждаю, что по 23 купить во Львове можна было, доллара много

 

Місця озвучувати не буду, курси чисто інформативні.  Львівський кореспондент підтвердив, що курс реальний. Більше того - сьогодні можна було купити і по 22,95. 

От і ви туда же... :mellow: Кажете, що купити можна, а не кажете де. Це в канторі? (якщо так, то в якому?) Чи на руках у міняйлів?

  • Подобається 4
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На вечір - 22,65/22,75

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку

Львів

22.55/22.65

25.25/25.55

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

22,75/22,85

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

23.15/23.25

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Де такий курс підкажіть будь ласка?я куплю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я ж писав

Mісця oзвyчувати нe буду, куpси чисто інфopмaтивні.

 

Ви ж розумієте, що це міг бути курс конкретного оператора під конкретну задачу.

Що у Вас на момент?

 

 

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я ж писав

 

Ви ж розумієте, що це міг бути курс конкретного оператора під конкретну задачу.

Що у Вас на момент?

на той момент прийом по місту був 23.30

не бачу інформативності в курсі яким не можна скористатися

Змінено користувачем steam
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×