Перейти до вмісту
Дух Форума

Lionex.net

Рекомендовані повідомлення

Вчора скористався послугами цього обмінного пункту. Потрібна була невелика кількість біткоіна, у них вона була в наявності по нормальному курсу. Оплатив гривнями в приват24, статус заявки змінився на "в обробці" і висів без змін. Десь через півтори години я зв’язався з оператором, щоб вияснити причину затримки. Відповідь була наступна: "Нажаль на данній момент, закінчився біткоін і для того щоб оплатити Вашу заявку необхідно його купити, наразі саме цим і займаемось, коли ми зможимо купиті необхіду кількість біткоін я сказати не можу, оскільки це залежить від попиту та пропозиціі на ринку. З досвіду можу сказати, що в момент падіння ціни продавці неохоче продают, очікуючи повернення на минулі позиції. Приносимо свої вибачення за незручності". В той час курс пішов вгору і вони можливо чекали моменту, щоб купити подешевше, але це по-моєму явно не проблеми клієнта, що вони продали більше битка, ніж мали в наявності.

Сьогодні до 11 ранку статус заявки не змінився, я знову написав оператору. Відповідь: "ожидайте. в порядке очереди оплачиваем", судячи з неї там назбиралась черга таких, як я. Я висловив своє незадоволення цією ситуацією і вже через пару хвилин отримав свої 0.2 BTC. Це сталось приблизно через 14 годин після переведення грн. на їхній рахунок, не знаю скільки чекав би, якби не нависав на них в чаті.

Отака ситуація мала місце, а чи мати справу з цим обмінним пунктом - вирішуйте самі.

Змінено користувачем Alex88

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ви не авторизовані. Якщо у вас є акаунт, будь ласка, увійдіть.
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 смайлів.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×