Перейти к публикации

Верите ли вы, что Керченский мост построят в срок?  

494 пользователя проголосовало

Этот опрос закрыт для новых голосов
  1. 1. Верите ли вы, что Керченский автомобильный мост построят в срок? (Конец 2018 года)

• Да, верю.
    • Нет, его не построят по техническим или финансовым причинам, в ближайшие 8 лет.
    • Нет, его не постоят по политическим причинам, в ближайшие 8 лет.
    • Нет, если и построят, то сильно затянут строительство.

Рекомендованные сообщения

15 минут назад, Ваньша1 сказал:

aRhagVAHFT8.jpg

Личная фотография? А на дороге скопление воды? Неужели не учли там всякие уклоны и чтобы вода сразу стекала с дороги?

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Анджелина сказал:

Личная фотография? А на дороге скопление воды? Неужели не учли там всякие уклоны и чтобы вода сразу стекала с дороги?

К сожалению нет

Выше ссылку выкладывал,  фото оттуда

• Не нравится 2

Поделиться сообщением

В мене немає жодних підстав не довіряти наведеним нижче твердженням:

З Кримським мостом може статися страшне - інженер

Кримський міст "буквально тріщить по швах", він "трясеться і колишеться". Місцеві жителі побоюються, що споруда не витримає шторму і просто завалиться.
Як справи у "моста імені Путіна" через 2 місяці після запуску по ньому автомобільного руху? Що становить найбільшу небезпеку для цієї конструкції? Який сезон стане найнебезпечнішим для нього? Які фактори, крім погоди і сейсмології, можуть стати причиною його руйнування? І, нарешті, яку пораду можна дати тим, хто вважає за краще користуватися цим мостом?
Cтарший науковий співробітник Інституту водних проблем РАН, кандидат геолого-мінералогічних наук, гірничий інженер-гідрогеолог, член партії РОДП "Яблуко" Юрій Медовар:
- Є інформація від людей, які користуються Кримським мостом...
- Я б просив не називати його Кримським мостом. Кримський міст знаходиться у нас, у Москві. Чудовий, гарний супер-міст. Він з'єднує два береги Москва-ріки.
А це Керченський міст. Давайте називати його так.
- Ок, давайте. Так ось, люди кажуть, що міст не витримує навантажень, вони не вірять у безпеку цієї споруди. Вони бояться, що міст може не витримати негоду, сильний вітер і шторм.
- Я говорив про це не раз. Мені написала одна з читачок у Facebook із Волгограду: "У нас змило стадіон, а наступний змиє Кримський міст".
До цього все йде. Цей міст ніхто не приймав. Його ніхто не навантажував так, як належить навантажувати міст, щоб подивитися, якою буде осадка. Нібито Путін проїхав на 8 КамАЗах. Це 150 тонн розсередженого навантаження. Але потрібні були не 8 КамАЗів, а 1008 повністю завантажених КамАЗів.
Врахуйте, що це арочний міст. Навантаження залізничношо моста, який ще не побудований, буде 10 тисяч тонн на 2 опори. А якщо по ньому піде ще состав у 6 тисяч тонн, із вібрацією? Та ви що!
Це ж напівтверді глини, а не граніти. За всіма законами природи, геології та СНІПів там не можна було будувати міст. Але це політичне рішення. Міст там нікому не потрібен.
У його будівництво вкладено стільки коштів, що їх вистачило б на безкоштовну переправу пасажирів і вантажів із Росії до Криму протягом 50 років.
- Чи є якісь способи зміцнити міст? Можливо, якісь заходи вже вживаються? Вам щось відомо про це?
- Найкращий спосіб - його розібрати і про нього забути.
Як можна закріпити щось на напівтвердому, вибачте на слові, ла*ні? Напевно, можна заморозити, щоб воно не розпливалося. У Росії використовується подібна система заморозки під спорудами, які стоять на пливунах. Але якщо відключити систему заморозки, такий грунт відтане, він, звісно, попливе...
- Яку пораду ви можете дати тим, хто користується цим мостом?
- Я б на місці людей користувався поромною переправою. Я просто хочу, щоб усі були живі...

https://www.obozrevatel.com/ukr/society/medovar-krimskij-mist-hitaetsya.htm

• Лайк 1
  • Спасибо 1
  • Хаха 2
  • Не нравится 8

Поделиться сообщением

KENDRUSHKA,  чтож вы такое старьё постите. 

Вот,  специально для вас свежачок  

нашёл

"Крымский мост начал отделяться от Крыма"

https://inosmi.ru/social/20180725/242822690.html

• Лайк 2
  • Хаха 2
  • Не нравится 3

Поделиться сообщением

Крымским мостом за 2,5 месяца воспользовались столько же машин, сколько переправой за год

https://kerch.fm/2018/07/26/krymskim-mostom-za-25-mesjaca-vospolzovalis-stolko-zhe-mashin-skolko-perepravoj-za-god.html

• Спасибо 2
  • Не нравится 3

Поделиться сообщением

12 hours ago, Ваньша1 said:

KENDRUSHKA,  чтож вы такое старьё постите.

Чого це воно "старьё", якщо публікація була розміщена на сайті 25 липня 2018 року?

12 hours ago, Ваньша1 said:

"Крымский мост начал отделяться от Крыма"

https://inosmi.ru/social/20180725/242822690.html

Який жах!

Тобто цей так званий путінський міст не лише тріщить по швах, трясеться і колишеться, а ще й почав відокремлюватися від узбережжя?

Ні за що б не наважилася проїхати по ньому, тим паче з дітьми, одним словом - жах.

• Лайк 1
  • Спасибо 1
  • Хаха 4
  • Нравится 1
  • Не нравится 8

Поделиться сообщением

1 час назад, Kendrushka сказал:

Який жах!

Тобто цей так званий путінський міст не лише тріщить по швах, трясеться і колишеться, а ще й почав відокремлюватися від узбережжя?

Ні за що б не наважилася проїхати по ньому, тим паче з дітьми, одним словом - жах.

Начнем с того, что на самом деле так называемый мост еще не построили. Ну нельзя там построить мост, тектонические плиты, ледоход, илистое дно, экономика в клочья, совковые технологии, попил бюджета и т.д. и т.п.

А кто верит в то, что мост построен (разве есть такие :o), тот на самом деле стал просто жертвой российской пропаганды.

Я бы с детьми тоже не поехал по несуществующему, да к тому же и колышущемуся мосту.

Изменено пользователем Волколак
  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Не нравится 3

Поделиться сообщением

Дуже дивує, як на мене накинулися звідусіль.

40 minutes ago, Волколак said:

Начнем с того, что на самом деле так называемый мост еще не построили.

По-перше, мені відомо, що його побудували, адже я написала: "так званий путінський міст".

По-друге, перш ніж глузувати з мене, хто-небудь, будь ласка,  спростуйте слова цього старшого наукового співробітника Інституту водних проблем РАН, кандидата геолого-мінералогічних наук, гірничого інженера-гідрогеолога, які я наводила раніше:

"Цей міст ніхто не приймав. Його ніхто не навантажував так, як належить навантажувати міст, щоб подивитися, якою буде осадка. Нібито Путін проїхав на 8 КамАЗах. Це 150 тонн розсередженого навантаження. Але потрібні були не 8 КамАЗів, а 1008 повністю завантажених КамАЗів."

Добре пам'ятаю що я бачила на старих фотографіях, як під час подібних випробувань заганяли вантажівки з піском на всю довжину мосту. То чому ж цього разу було лише 8 пустих камазів? Служба безпеки російського президента не дозволила? Турбувалися за життя Путіна? А на життя простих людей

• Лайк 1
  • Спасибо 4
  • Нравится 3
  • Не нравится 5

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.