Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

15.09.2024 в 03:24, Аид сказал:

та да новинка 59 года

Я на видео видел и пулемет Максим на передовой , его ещё и хвалили сами бойцы . ((( 

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Аид сказал:

И да, граждане США которые хотят убить президента США, нафига это пытаться сотворить из штурмового оружия? Точности на расстоянии 50+ у них нету. Или отупели или просто нет цели убить.

Ну если быть объективным, то СКС менее пригоден для штурмовых действий чем АК.
А вот для прицельной стрельбы издалека он более предпочтителен, т.к. и ствол у него длиннее и затворная рама и газовый поршень - разделены, что заметно повышает результативность как редкого одиночного так и беглого огня (СКС не дергается так сильно как АК при перезарядке).

Если уж идти охотится на Трампа с большой дистанции и надо было бы выбирать между АК и СКС в одинаковом состоянии, то лично я бы выбрал СКС и без этой понтовой пистолетной ручки - с классической ложей прикладка намного удобнее и стрельба точнее :) 

  • Лайк 1
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 хвилини тому, alex_agent сказав:

Если уж идти охотится на Трампа с большой дистанции 

відстань була близько 350-360 метрів; але пострілу не було, а може вн і не планувся в цей раз)

наступна команда снайперів вже закінчила підготовку та переміщується в район виконання завдання. Донні не повинен захопити БД)

Леон • анализ фильма 

  • Хаха 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, alex_agent сказал:

Ну если быть объективным, то СКС менее пригоден для штурмовых действий чем АК.
А вот для прицельной стрельбы издалека он более предпочтителен, т.к. и ствол у него длиннее и затворная рама и газовый поршень - разделены, что заметно повышает результативность как редкого одиночного так и беглого огня (СКС не дергается так сильно как АК при перезарядке).

Если уж идти охотится на Трампа с большой дистанции и надо было бы выбирать между АК и СКС в одинаковом состоянии, то лично я бы выбрал СКС и без этой понтовой пистолетной ручки - с классической ложей прикладка намного удобнее и стрельба точнее :) 

И не знаю как у них готовят спецагентов, однако при перестрелке ни кто не попал. Видимо регулярного настрела у охраны Трампа нет.

  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бюджет на інакшій гілці форуму обговорюють? 

Там все добре

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, ZzzZzzZzz сказал:

Бюджет на інакшій гілці форуму обговорюють? 

Там все добре

Там наслідки того що тут обговорювалось.

Але в тому що не добре у чинуші завжди буде винним народ.

Ну або місце, прокляте.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, alex_agent сказав:

 

Если уж идти охотится на Трампа с большой дистанции и надо было бы выбирать между АК и СКС в одинаковом состоянии, то лично я бы 

а я б для охоти на трампа вибрав агс або мк 19 )

а тут я вибрав аксу. 

вибір зброї для Вас не логічний, но якщо користуватись вашою логікою то й стріляти в трампа ви б не пішли. ) 

в світі повно ідіотів і різних випадковостей.

 все це вилазить назовні коли процес малоконтрольований і не йде по накатаній.

Мені розказували історію як на донеччині на командний пункт солдат з охрани  заніс в підвал командного пункту частину не розірваного касетного боєприпасу і там всіх посікло... заніс просто так, щоб показати хрєнь інтересну і загадочну))) 

 тут в мене був випадок.

Заборонили в нас передачу по месенджерам секретної документації. Да, прєдвосхіщу вашу недовірливі запитання, воно так передавалось з планшетів підключених до мережі  бо були зливи інфи з секретної воєнної связі.

Ну й щоб вже повністю по воєнному, то передавати документи роздрукованими в опечатаних конвертах і з рук в руки.

Но щоб посильні не заходили на командний пункт і не демаскували , та й чим менше людей знає де кп бригади тим краще, передачу документів зробили на вулиці подалі на попередньо визначеному місці у попередньо визначений час. 

Виходжу я забрати то совєршенно сєкрєтне, а там  вже 2 ахфіце розходяться ,обмінявшись пакетами...

Взяв я їх за шкірки щоб поняти ЯК?  

Оказалось все просто.

Номерацію буду писати вимишлєнну. 

Наша бригада має номер хай 133. Ті двоє з підпорядкованих нам не штатних підрозділів- 4 го окремого батальйону тро і 2 бата 134 бригади. Я їх мав зустріти і забрати документи. схема проста і незатєйліва.

Но, був обстріл з градів , їм стирчать посеред дороги не хотілось. офіцер 4 бату тро рішив- наверху перепутали 133 і 134 і оддав секретний пакет офіцеру з 134. 

Кажу ладно,  тяжко но допустим...

а нафейхоа ,ти любий друже, забрав пакет в офіцера з 134?

Відповідь геніальна-  той ж моє взяв...) 

документи посвідчуючі особи вони один в одного не дивились.

 Просто стрілись 2 незнакомих одіночєства на договореному місці  й обмінялись...)

Дибіли.  Вони серед нас.

І дожили до солідного віку. Не померли коли переходили через дорогу не зарізались случайно, коли їли вилкою вареники.

  • Хаха 4
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В Польше пока не могут сформировать бригаду из граждан Украины для ВСУ - глава МИД Польши Сикорский...

Как же так. А где патриоты с флагами и кричалками. И даже на одну бригаду не вистачает.

  • Дякую 1
  • Хаха 4
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, aleksandr7434saman сказал:

В Польше пока не могут сформировать бригаду из граждан Украины для ВСУ - глава МИД Польши Сикорский...

Как же так. А где патриоты с флагами и кричалками. И даже на одну бригаду не вистачает.

поляки очень прагматичны (как и все западники), они их приберегают для будущих сражений. А пока послужат кормовой базой для местной экономики.

  • Лайк 2
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×