Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

13 часа назад, Аид сказал:

Я лично определился, что куплю сразу с появлением на рынке

https://galagram.com/2017/01/xiaomi-mi-6-specs-price-date/

на процессоре Snapdragon 835 от Qualcomm лучше брать,хоть будет и дороже чем МТК. ещё бы батарею 4000 впихнули,ну шо они такие упёртые?

Змінено користувачем заDOOMчивый
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Hamilton сказал:

Екран могли вже і з більшою роздільною здатністю зробити, 1080р вже нікого не здивуєш.

та 1280/720 вполне хватает и для 6* смарта,фулНД и свыше уже маркетинг ход и выкачка бабок...Ну если смарт 48* тогда 4К нужно,хотя у меня тв 48* 1080 хватает.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, 2000 сказал:

 

Мое личное имхо, для любителей консерватизма,все же стоить уже смотреть в сторону SE! 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, заDOOMчивый сказав:

та 1280/720 вполне хватает и для 6* смарта,фулНД и свыше уже маркетинг ход и выкачка бабок...Ну если смарт 48* тогда 4К нужно,хотя у меня тв 48* 1080 хватает.

Не згідний абсолютно. Можливо вам і не помітна різниця між hd і fullhd, проте я її чітко бачу навіть на головному екрані по ярликах програм. Мене бісять видимі пікселі, тому і брав fullhd на 5 дюймів. Ви просто візьміть два апарата з різним розширенням і побачите що до чого.

 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, заDOOMчивый сказав:

на процессоре Snapdragon 835 от Qualcomm лучше брать,хоть будет и дороже чем МТК. ещё бы батарею 4000 впихнули,ну шо они такие упёртые?

Більша батарея = товстіший корпус. Мі серія флагманська, туди ніколи не будуть вставляти великі акуми.

3600 і 4000 - різниця не велика. Моїх 3000 цілком вистачає у середньому використанні на 2 дні.

Взагалі, ніколи не розумів навіщо людям потрібний серйозний акумулятор. Не в лісі ж живемо, зарядити завжди є де. Для дальніх поїздок - павер банк.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, 2000 сказав:

 

Той, хто купує Сяомі, Мейзу, Дугі - купує залізо.

Покупець Самсунга - купує залізо + бренд.

Клієнт Епла - купує емоції/статус/стиль.... в першу чергу, далі бренд, далі залізо.

Тому я сприймаю людей зі старими версіями Яблука як "неправильних", як тих, хто погнався за тим, чого собі насправді дозволити не може. Максимум що може допустити юзер Епла - насити попередню версію. ІМХО.

  • Подобається 5
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Hamilton сказал:

Тому я сприймаю людей зі старими версіями Яблука як "неправильних", як тих, хто погнався за тим, чого собі насправді дозволити не може. Максимум що може допустити юзер Епла - насити попередню версію. ІМХО.

Так и есть, все думают: "Вот лошара и нищеброд - ходит с 5-м, а  уже 7-й есть." Естественно участвовать в этой гонке нет смысла, темболее что самый последний аппле -  все равно уступает любому флагману других производителей.

  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Что вы будете рассказывать ? , когда айфон повторит судьбу нокии ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×