Перейти до вмісту
Johndoe

Візове агенство або консультант для візи в США

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Віддавна хочу поїхати в США як турист - подивитися країну, поподорожувати, відвідати місця з фільмів і т д.

Але щось я боюся подавати на ту візу самотужки - в США великий % відмов, і я в той % потрапити не хочу.

Тому порадьте хороше візове агенство чи візового консультанта, який на практиці комусь допоміг отримати ту візу. Я дзвонив в кілька кантор - таке враження що тамтешні працівники просто ютубу трохи подивились і все, в бій.

Якщо консультація\допомога платна - без проблем, але хочу знайти перевірених людей які допоможуть не накосячити, а не просто візьмуть $ і пробубнять інфу з нету\ютубу

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для начала, не хотите изучить вот эту тему: "Поездка в США" ?

ИМХО, после того, как Трамп стал президентом, получить американскую визу стало сложнее в разы.
 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години тому, Mozart сказав:

Для начала, не хотите изучить вот эту тему: "Поездка в США" ?

ИМХО, после того, как Трамп стал президентом, получить американскую визу стало сложнее в разы.
 

Я читав цю тему, а також кілька профільних форумів. 

Але всеодно є запитання: на цьому форумі тема заглохла 1.5 роки тому, а відтоді багато чого помінялось. На профільних форумах в основному теми стосуються громадян РФ, і тому теж не весь досвід можна перейняти. 

Саме тому і шукаю перевірену людину яка крутиться в тому і може підказати чи порадити з урахуванням найсвіжішого досвіду

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×