Перейти до вмісту
alexlao

Рада приняла закон о растаможке "евроблях"

Рекомендовані повідомлення

Пригнав авто в 2016 по пільговому розмитненню,порахував що по сьогодні прийнятому закону я б сплатив на 500 євро більше,і я не євробляхар,а людина яка пройшла весь гемор нашого розмитнення,знову типу благодать від влади типу газ мав би бути по 12,але ми такі класні що збили ціну на 8.6,ще б оприлюднили той  папір на якому прописана вимога МВФ.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

митний калькулятор і порівняння вартості розмитнення авто за пільговими тарифами та за новим законом (якщо Петро підпише;))

https://www.autocentre.ua/rastamozhka-auto

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минут назад, Moskit сказал:

митний калькулятор і порівняння вартості розмитнення авто за пільговими тарифами та за новим законом (якщо Петро підпише;))

https://www.autocentre.ua/rastamozhka-auto

Просто красавчики!Чую,чую заботу о простом гражданине

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Moskit сказал:

митний калькулятор і порівняння вартості розмитнення авто за пільговими тарифами та за новим законом (якщо Петро підпише;))

https://www.autocentre.ua/rastamozhka-auto

Петро может и не подписать, и положить в карман голоса бляхеров.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, aleksandr7434saman сказал:

Петро может и не подписать, и положить в карман голоса бляхеров.

И вынуть с кармана голоса тех, кто не на бляхах...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 хвилин тому, lvov210 сказав:

Просто красавчики!Чую,чую заботу о простом гражданине

не все так просто і швидко. Виявляється, що...

При этом законопроект № 8487 должен вступить в силу в комплексе с законопроектом № 8488, который пока не принят. Законопроект №8488 "О внесении изменений в Таможенный кодекс Украины и некоторые законодательные акты относительно ввоза транспортных средств на таможенную территорию Украины" предлагается расширить условия, которые являются основанием для продления срока временного ввоза транспортных средств коммерческого назначения. Его Рада собирается рассмотреть сегодня, 8 ноября, на вечернем заседании.

https://www.segodnya.ua/economics/avto/verhovnaya-rada-prinyala-zakon-o-rastamozhke-avto-na-inostrannyh-nomerah-1186946.html

П.С. я за адекватне розмитнення, але я категорично проти  автошроту на бляхах за 1.5 кілоєвро, яке ніхто не буде обслуговувати і кине в кущах "при малейшем шухере"

 

 

  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 хвилину тому, Moskit сказав:

не все так просто і швидко. Виявляється, що...

При этом законопроект № 8487 должен вступить в силу в комплексе с законопроектом № 8488, который пока не принят. Законопроект №8488 "О внесении изменений в Таможенный кодекс Украины и некоторые законодательные акты относительно ввоза транспортных средств на таможенную территорию Украины" предлагается расширить условия, которые являются основанием для продления срока временного ввоза транспортных средств коммерческого назначения. Его Рада собирается рассмотреть сегодня, 8 ноября, на вечернем заседании.

https://www.segodnya.ua/economics/avto/verhovnaya-rada-prinyala-zakon-o-rastamozhke-avto-na-inostrannyh-nomerah-1186946.html

П.С. я за адекватне розмитнення, але я категорично проти  автошроту на бляхах за 1.5 кілоєвро, яке ніхто не буде обслуговувати і кине в кущах "при малейшем шухере"

 

 

ввечері проголосували і законопроект № 8488 

https://www.segodnya.ua/economics/avto/rada-prinyala-zakony-o-rastamozhke-evroblyah-1186821.html

тепер справа за підписом Петра, а у нього є трохи часу подумати...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

01a105b-nepravomirni-operatsii-original-original-original.thumb.gif.93d4bd28e36c0eed273c8fa43607c25c.gif228724c-porushennia-strokiv-original-original-original.thumb.gif.6d9f7f66ffd97bf42ed969d2f4477986.gif

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну якби дешевше стало. Основне це те що вже не тільки євро 5. Знову кинули простий народ. Був у вас гольф 4, 1999 року, на ріа ціна 5-6к зелених, в польщі такі можна і за 1000 долларів взяти в нормальному стані, якщо пошукати(100% знаю бо знайомий місяць назад за такі гроші 200км від кордону купив). Розмитнення по новому закону вийде 2к євро. Тобто за 3к можна нормальну легальну машину взяти. І тут зараз впадуть ціни на ті авто які вже давно в Україні, дорожче 4к ви його вже не продасте. На рівному місці ви стали бідніші на 50к грн.

 

  • Подобається 1
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Виктор0023 сказал:

Ну якби дешевше стало. Основне це те що вже не тільки євро 5. Знову кинули простий народ. Був у вас гольф 4, 1999 року, на ріа ціна 5-6к зелених, в польщі такі можна і за 1000 долларів взяти в нормальному стані, якщо пошукати(100% знаю бо знайомий місяць назад за такі гроші 200км від кордону купив). Розмитнення по новому закону вийде 2к євро. Тобто за 3к можна нормальну легальну машину взяти. І тут зараз впадуть ціни на ті авто які вже давно в Україні, дорожче 4к ви його вже не продасте. На рівному місці ви стали бідніші на 50к грн.

 

В Польше гольф 4 1999 и за 1000$ будет хламом.

  • Лайк 1
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×