Перейти до вмісту
alexlao

Коломойский вернулся в Украину

Рекомендовані повідомлення

Журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач у своєму Telegram-каналі опублікував інформацію про те, що о 02:30 ночі 16 травня в аеропорт Дніпра прилетів літак групи «Приват» з бортовим номером UR-PRT.

У коментарі theБабелю Коломойський підтвердив, що повернувся в Україну. На уточнююче питання, чим займеться насамперед, бізнесмен відповів, що не знає.

a3444e049a3a88560cba360c18001932.jpg?v=1
a26e06b13f79d245c0ea522d3a398da0.jpg?v=1

Ігор Коломойський не був в Україні від червня 2017 року й мешкав у Женеві, Швейцарія. Від вересня 2018 року жив в Ізраїлі, у місті Герцлія. В інтервʼю «Схемам» Коломойський говорив, що перебрався зі Швейцарії в іншу країну «через сімейні обставини», і заявляв, що планує повернутися в Україну після першого туру президентських виборів.«Були плани ще до першого туру». Коломойський після виборів повернеться в Україну Пізніше у інтерв'ю Bihus.info він казав, що хоче повернутися в Україну з Ізраїлю після інавгурації Володимира Зеленського.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, alexlao сказал:

Ігор Коломойський не був в Україні від червня 2017 року й мешкав у Женеві, Швейцарія. Від вересня 2018 року жив в Ізраїлі, у місті Герцлія. В інтервʼю «Схемам» Коломойський говорив, що перебрався зі Швейцарії в іншу країну «через сімейні обставини»

 Пізніше у інтерв'ю Bihus.info він казав, що хоче повернутися в Україну з Ізраїлю після інавгурації Володимира Зеленського.

Как всегда немножно но не так, вернее совсем не так.

Являясь гражданином Израиля и Швейцарии он обязан жить там не менее 180 дней в году, чтобы не лишили его гражданства,

  • Не розумію 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Анджелина сказал:

Как всегда немножно но не так, вернее совсем не так.

Являясь гражданином Израиля и Швейцарии он обязан жить там не менее 180 дней в году, чтобы не лишили его гражданства,

О.о

Вы ПМЖ/ВНЖ с гражданством не путаете?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, NWEN сказал:

О.о

Вы ПМЖ/ВНЖ с гражданством не путаете?

Там выдано гражданство с таким условием, если я правильно запомнила причину, но точно знаю, что ему нужно жить в Швейцарии не менее 180 дней в году,

  • Не розумію 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Анджелина сказал:

Там выдано гражданство с таким условием, если я правильно запомнила причину, но точно знаю, что ему нужно жить в Швейцарии не менее 180 дней в году,

У Бени болячка связанная с содержанием алергенов и пыли в воздухе и посему есть периоды когда выжить он может только там.

  • Хаха 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Анджелина сказал:

Там выдано гражданство с таким условием, если я правильно запомнила причину, но точно знаю, что ему нужно жить в Швейцарии не менее 180 дней в году,

Скорее, речь идет о резидент/нерезидент, лишать гражданства за отсутствие в стране проживания это какой-то абсурд.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Молодец Беня!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, kawa сказал:

Молодец Беня!!!

Что именно вызвало такой восторг?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×