Перейти до вмісту
ozon1

Узнать о своем происхождении. ДНК

Рекомендовані повідомлення

А кто-то из нас (форумчан) делал генетический тест на национальность?

Есть ли смысл?

Какие выводы?

Прошу поделиться, если не жалко.

  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю у нас такого намешано, что никакой тест не поможет. Например в моих детях: русские, поляки, грузины, румыны и турки. Это только то ,что мы знаем😀

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 23.04.2020 в 02:31, ozon1 сказав:

А кто-то из нас (форумчан) делал генетический тест на национальность?

Есть ли смысл?

Какие выводы?

Прошу поделиться, если не жалко.

озвучте, будь-ласка вартість, і точність цього тесту?

щоб розуміти, скільки грошей людям не шкода витратити на додаткові роздуми "на скільки/трошечки я (українець, грек, єврей, росіянин, прибулець з Мельмаку)?:)

 

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23.04.2020 в 02:31, ozon1 сказал:

Какие выводы?

по моему разумению, этот вопрос надо задавать до того. И если есть уверенность, что по итогам тестирования вы не уйдете в табор, не уедете в Израиль, не перейдете в ислам и вообще никак это знание на практике не используете - не грузиться этим вопросом вообще %)

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, virgo_style сказал:

по моему разумению, этот вопрос надо задавать до того. И если есть уверенность, что по итогам тестирования вы не уйдете в табор, не уедете в Израиль, не перейдете в ислам и вообще никак это знание на практике не используете - не грузиться этим вопросом вообще %)

думаю, да, это один из инструментов уехать.

просто этот тест так разрекламирован на западе, что по моему, только ленивый его не сделал

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Moskit сказал:

озвучте, будь-ласка вартість, і точність цього тесту?

щоб розуміти, скільки грошей людям не шкода витратити на додаткові роздуми "на скільки/трошечки я (українець, грек, єврей, росіянин, прибулець з Мельмаку)?:)

 

я не знаю, скільки в нас, але одні робили за 80$, інші за  60$, чекати близько 3-х місяців 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Moskit сказал:

озвучте, будь-ласка вартість, і точність цього тесту?

щоб розуміти, скільки грошей людям не шкода витратити на додаткові роздуми "на скільки/трошечки я (українець, грек, єврей, росіянин, прибулець з Мельмаку)?:)

 

В инете есть обзор, человек делает тест одновременно в 10 самых известных конторах, правда РФ. Результат очень отличается,  иногда кардинально. Кому интересно -поищите. 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, aleksandr7434saman сказав:

В инете есть обзор, человек делает тест одновременно в 10 самых известных конторах, правда РФ. Результат очень отличается,  иногда кардинально. Кому интересно -поищите. 

хто б сумнівався)))

правильна реклама - "наше всьо" (с), а лошка можна постригти трошки, якщо він сам того просить:sarcastic:

П.С. у нас у кожного, навіть "рафінованого" представника тієї чи іншої національності знайдеться декілька "жменьок" генів представників з усіх континентів, включаючи Африку та Америку, по собі знаю))).

П.П.С. якщо я ходжу святити Паску до церкви, але вже п'ятницю після обіду та в суботу (шаббат) вже не хочу працювати, тоді яких у мене генів більше?:beach:

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

почти все мои знакомые говорят, что имеют польские корни. Других знаю мало. Наверное, большинство украинцев имеют родственников в Польше

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, ЛюбовьЛюбовь сказал:

почти все мои знакомые говорят, что имеют польские корни. Других знаю мало. Наверное, большинство украинцев имеют родственников в Польше

А еще в Турции, и в Монголии... 😁

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×