Перейти до вмісту
Vdio

Что делать тем, кто имеет проблемы с погашением кредитов?

Рекомендовані повідомлення

Доброго времени суток!

Подскажите, а правда, что были случаи когда выигрывали в судах пересчет долларовых кредитов по курсу 5? Уже хотя бы по 8 платить.

У нас машина в кредите с 2008, остался 1 год, но уже просто невмоготу. Брали с платежом 2000 грн, а сегодня 7000 насчитали!!!!!!!!!!!!  :blink:

Добрий вечір. В моїй практиці такого не було; практика подачі в суд стосовно перерахунку мала місце в період 2009-2010р, проте інформацію про отримання позитивного результату для клієнта я не чув.

По Вашій ситуації важко щось порадити, основну частину боргу Ви вже сплатили, ринкова вартість заставного майна (машини) однозначно більша залишку по кредиту, тому на серйозні поступки Банк  точно не піде.

У Вашому випадку, щоб зменшити навантаження я б порекомендував пролонгувати договір на 12-18 місяців, з перерахунком графіку -це дозволить зменшити платіж майже в двічі.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В фейсбуке попала на несколько групп, где народ с кредитами объединяется и пытается что-то делать. Вот эта сегодняшняя акция под НБУ они организовали... там же я нашла образец письма в НБУ, кабмин и Турчинову, девушка одна написала и выложила чтобы писать обращения ... Вроде подали заявку на митинг под НБУ валютных заемщиков предварительно на 24 апреля... чем больше будет народу, тем реальнее что нас услышат...  выкладываю ссылки на группы, там есть несколько подобных по тематике:

Основная группа Громадський контроль банков
https://www.facebook.com/groups/gromadskij.kontrol/ 

Кредиты как с ними быть 
https://www.facebook.com/groups/stopkredit/

Валютная оккупация Украины
https://www.facebook.com/groups/292227670811454/

Змінено користувачем Tanchik
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Последнее предложение Укрсиба - погасить 60% остатка кредита по курсу 7,5 грн. за $, а 40% прощают... О_о

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Джон

Останнім  часом доводилось чути, та навіть читати на даному форумі заклики формату: «Набрати кредитів в Банках та кинути, вони ж нас кинули» і т.д.

Систему не можна обманути/ кинути, її можна лиш зламати. Тому, кожен хто хоче спробувати себе в ролі безпосереднього учасника  заклику, перед  тим як прийняти рішення, хай дасть собі відповідь на наступні питання:

1.Чи готові Ви в подальшому не мати на собі зареєстрованого жодного рухомого чи нерухомого майна? Адже в процесі повернення  боргу на нього буде накладено арешт, з подальшою реалізацією через  «прозорі» та «чесні» торги.

2. Ви плануєте  працювати в подальшому не офіційно? Адже на виконання рішення суду по стягненню боргу виконавець може стягувати борг з Вашої з/п (правда в певних межах). А як же пенсія?

3.Ви не плануєте надалі співпрацювати з Банками, користуватись продуктами Банків? Рахунки, депозити для Вас будуть табу, адже на них (як і на свіжо відкритті) буде накладено арешт за рішенням суду. Це стосується як фізосіб, юросіб так і СПД.

4. Ви плануєте все життя пробути в Україні, і навіть наміру не мали виїжджати за кордон? Адже, якщо виконавець вирішить, що Ваша відсутність буде мати негативний характер для виконання стягнення, то може ініціювати заборону на виїзд через суд.

5. Чи готові Ви кожен місяць міняти номер телефону, переховуватись дома? Тут я думаю можна і без коментарів.

6. А як же репутація? Розумію найдеться багато людей яким це поняття …. Проте повірте, є люди для яких слово «репутація» не просто дзвін.

І таких запитань, кожен собі може поставити ще з десяток, перед тим як прийняти рішення.

Тому перед тим як подумати необхідно вислухати; перед тим як зробити –подумати. Головне не переплутати порядок. :)

Писал типичный работник банка. Большая часть из написанного чистый блеф. Выезд за границу банки не могут заблокировать. Любой юрист легко это опротестует. Также, можно не платить ничего с заработной платы. А про смену телефона - это вообще смех. Нужно издеваться над ними при каждом их звонке. Мои коллекторы уже прячуться от меня, а не я от них. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Писал типичный работник банка. Большая часть из написанного чистый блеф. Выезд за границу банки не могут заблокировать. Любой юрист легко это опротестует. Также, можно не платить ничего с заработной платы. А про смену телефона - это вообще смех. Нужно издеваться над ними при каждом их звонке. Мои коллекторы уже прячуться от меня, а не я от них. 

Добрий день, вдячний Вам, що Вас " зачепило". Був би радий почути Вашу історію, поділіться будь-ласка досвідом? Багатьом дочитувачам, в тому числі і мені, буде цікаво дізнатись  як Ви і якими методами уникаєте виконнання взятих на себе зобовязань? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість натталья

Последнее предложение Укрсиба - погасить 60% остатка кредита по курсу 7,5 грн. за $, а 40% прощают... О_о

Это вам сам банк предложил? Только вчера обращалась с просьбой закрыть кредит по льготному курсу, мне отказали

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Елена

А кто знает, что с кредитами, взятыми в гривне у Приват Банка в Крыму? Я из Ялты, Крым)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это вам сам банк предложил? Только вчера обращалась с просьбой закрыть кредит по льготному курсу, мне отказали

 

Да, позвонили и предложили. Видимо это связано с уходом Укрсиба из Крыма.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Гость

добрый день брал кредит под залог квартиры в крыму платил вовремя в кредо банке теперь говорят можно неплатить так как мы в россии. и паспорта и риестры все российское ... подскажите че делать.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×