Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Обсуждение особенностей валютного обмена в банке Публичное акционерное общество "Государственный сберегательный банк Украины"

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые форумчане! Кто в недалеком прошлом забирал закончившийся грндепо в Ощаде? Может есть  какие нибудь нюансы?  Заранее спасибо.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые форумчане! Кто в недалеком прошлом забирал закончившийся грндепо в Ощаде? Может есть  какие нибудь нюансы?  Заранее спасибо

С валютой проблемы, первая неделя, вроде начали за здравие, а вторая неделя заканчивается за упокой. И это Киев, и крупнейший госбанк. По-моему надёжных банков в стране не осталось вообще. Ещё чуть-чуть поправят "майданутые" и стране амба.  

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

г. Запорожье. Депозит "накопительный" 16% на 12 месяцев, сумма 25000 грн.. Дата окончания 07.04.14., понедельник (по непонятным причинам является выходным у данного отделения)

На прошлой неделе 01.04.14 звонил в отделение и специально переспросил:

- "В понедельник у вас же выходной, может нужно какое-то заявление написать, чтобы я смог без проблем забрать 08.04.14 во вторник?"

- "Нет все будет нормально, приходите после 11-00, выдадим вам деньги"

- "Так депозит же автоматически продлевается?"

- "Ничего страшного, напишите заявление и заберете в этот же день деньги".

Прихожу сегодня. Сидит другая тетка и говорит, что деньги нужно заранее заказывать, ожидать около недели с момента подачи заявки, и тем более,говорит, у вас договор автоматически продлился на следующий год - пишите заявление на расторжение и, соответственно, вы потеряете проценты, накопленные за неделю - а это что-то порядка 77 грн. Проценты накопленные за год вернули сегодня, а вот тело депозита вернут 16.04.14.

77 грн. конечно не деньги, но такие ситуации неприятны.

Вот так вот. И кто меня заставил связаться с этим банком? )

Змінено користувачем Sergey 17
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

На прошлой неделе 01.04.14 звонил в отделение и специально переспросил:

- "В понедельник у вас же выходной, может нужно какое-то заявление написать, чтобы я смог без проблем забрать 08.04.14 во вторник?"

- "Нет все будет нормально, приходите после 11-00, выдадим вам деньги"

- "Так депозит же автоматически продлевается?"

- "Ничего страшного, напишите заявление и заберете в этот же день деньги".

 

Да, проФФессионалы банковского дела. Хотя в комерции тоже самое и бардака ещё больше. Вряд ли это злой умысел, скорей всего обыкновенное разгильдяйство и пофигизм, в общем менталитет. Сами понимаете кто туда идёт работать за копейки. Но здесь вам деньги хоть отдадут в отличии от большинства банок.

P.S Учитывая обстановку и всё вышеперечисленное,рекомендую на каждый чих составлять бумажку (заявление) в 2-х экземплярах, причём с обязательной отметкой о регистрации.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

г. Запорожье. Депозит "накопительный" 16% на 12 месяцев, сумма 25000 грн.. Дата окончания 07.04.14., понедельник (по непонятным причинам является выходным у данного отделения)

На прошлой неделе 01.04.14 звонил в отделение и специально переспросил:

- "В понедельник у вас же выходной, может нужно какое-то заявление написать, чтобы я смог без проблем забрать 08.04.14 во вторник?"

- "Нет все будет нормально, приходите после 11-00, выдадим вам деньги"

- "Так депозит же автоматически продлевается?"

- "Ничего страшного, напишите заявление и заберете в этот же день деньги".

Прихожу сегодня. Сидит другая тетка и говорит, что деньги нужно заранее заказывать, ожидать около недели с момента подачи заявки, и тем более,говорит, у вас договор автоматически продлился на следующий год - пишите заявление на расторжение и, соответственно, вы потеряете проценты, накопленные за неделю - а это что-то порядка 77 грн. Проценты накопленные за год вернули сегодня, а вот тело депозита вернут 16.04.14.

77 грн. конечно не деньги, но такие ситуации неприятны.

Вот так вот. И кто меня заставил связаться с этим банком? )

Вчера вечером позвонили из Ощадбанка, сказали, что приходите, оформим карту, на которую вернем депозит. Сразу все не вернут сказали, по 5-10 тыс. в день. Спрашиваю, что за чушь, - они отвечают, что Постанова НБУ. Что за Постанова такая?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вчера вечером позвонили из Ощадбанка, сказали, что приходите, оформим карту, на которую вернем депозит. Сразу все не вернут сказали, по 5-10 тыс. в день. Спрашиваю, что за чушь, - они отвечают, что Постанова НБУ. Что за Постанова такая?

 Напишите заяву на выдачу депозита, обратитесь сначала к руководству отделения, если не поможет в региональное управление, наконец на горячую линию НБУ и я думаю с вами будут говорить по-другому.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Напишите заяву на выдачу депозита, обратитесь сначала к руководству отделения, если не поможет в региональное управление, наконец на горячую линию НБУ и я думаю с вами будут говорить по-другому.

Сегодня выдали всю сумму без проблем. Даже никуда обращаться не пришлось. Пришел с карточкой  в другое отделение. 

Так что в первом отделение, скорее всего непорядочные руководители и сотрудники. А Вам спасибо за совет.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ощадбанк в плані обслуговування і якості банківських  продуктів - один з найвідсталіших банків, і це при тому, що це державний банк. Досі не приходилося користуватися послугами цього банку, окрім отримання "Юліної тисячі" в одному з райцентрів. Вже тоді здивували неактуальні депозитні ставки біля каси (річної давності), які були на самому видному місці і нікому навіть не прийшло в голову їх замінити.

Так як кілька днів цей банк продавав валюту, то мала змогу спостерігати за його роботою.

1. Треба негайно замінити касирів передпенсійного та пенсійного віку, які приймають платежі 10-15 хв., деякі набирають текст одним пальцем і роблять це дууууже повільно. При мені касир двом пенсіонеркам 35 хв. видавала кошти з депозиту, при цьому забула одній повернути паспорт :) І бабця забула, і касир ))))

2. Касири відчувають себе великим начальством і фактично самостійно вирішують - продавати чи ні. Коли люди підходили до віконечка і питалися чи є валюта, то відповідь була: "ні" (при фактичному продажі), або щось незрозуміле. В одному відділенні я три рази спитала касиршу, а вона просто морозилася.

3. Валюту вони ніби і продають, але роблять це настільки повільно, що виникає враження про дуже мізерні обсяги продажу протягом півдня - після обіду зазвичай валюта закінчується. В одному відділенні за годину продали валюту аж трьом людям.

4. Завжди "висить" програма. Чи то справді постійно висить, чи то так спеціально говорять. Продали двом людям 200 доларів, оп - і програма зависла. 30-40 хв. провисіла, знов двом продали. А потім і валюта закінчилася.

5. Продають аж 200 доларів. ще 20 немає ніколи, хоча на власні очі бачила дрібні купюри.

6. Різні каси надають різні види послуг - в одній продають валюту і видають перекази, в іншій - відкривають депозити і карткові рахунки. Деякі каси надають кілька видів послуг. Пенсіонери, які є основними клієнтами банку, все це в більшості випадків знають, а от люди з вулиці - ні. І от виникає ситуація, коли людина, вистоявши чергу до однієї каси, мусить ставати в кінець черги до іншої каси. Біля деяких кас написані види послуг, біля деяких - ні.

7. Ну і ще одна велика проблема Ощада - постійні черги. Вчорашній день отримувати пенсію в касі банку, якщо можна оформити її перерахунок на картку. 

  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ощадбанк в плані обслуговування і якості банківських  продуктів - один з найвідсталіших банків!

Ну это в принципе, общеизвестная аксиома! :D  вот у Вас терпение, чтоб такой роман настрочить...

 

- касирів передпенсійного та пенсійного віку - в нас вже основному замінили, та це нічого не змінило...

- Касири відчувають себе великим начальством - ФАКТ!

 

кілька років тому, я теж іноді ходив платити комуналку в ощад... виходило оплачувати десь 1 раз з 5-ти! досиь зайти і глянути на чергу, як зразу і на вихід...  на пошту або на наст. місяць все переносилось. Бо стояти в черзі 1,5-2 год. щоб дати гроші в кассу, як на мене - це шизофренія...

 

до тепер, єдине шо змінилось - то на каси в більшості посадили молодих дівчаток. :rolleyes:

а вся техніка: компютери, принтери і т.д. - все це залишилось ще з початку 90-х!  - то ж не дивно шо "висить"

 

по темі мушу, ще дописати подію 2012р,  все памятаю як нині.  та жаль що тоді не допер , зняти той цирк на відео...

 

Весна 2012р, на вулиці ще досить холодно...

- я вибіг на вулицю, в домашньому одязі, в магазин поряд, купити цигарок + ще якісь дрібниці...

- вже на касі виявилось, що гроші залишились вдома  в куртці... почувався я не дуже зручно :( , але всі продавці мене знають, то кажуть завтра принесете.

- тут випадково в кишені сорочки, знаходиться 10 баксів !!!

- я відклав на касі кульок, і сказав що повернусь через 5 хв., бо поруч (сусідні двері) був ощадбанк (досить велика філія, 3 каси + ще якихось 5 віконець)

- замість того, щоб зразу вернутись додому по гроші, я вирішив піти і здати 10-ку

- заходжу, і лише 1 людина біля каси... кажу обміняйте 10-ку...

- взяла в руки, оглядали 2-3 хвилини мою 10-ку, потім передала іншій тітонці, та знов давай оглядати, так ніби я їй діамант на 20 карат дав! - 10-ка була цілком нормальною, нового зразка, не помята, хіба що кілька днів  в кишені валялась :)

- потім почали рахувати на калькуляторі, потім на компютері, нарешті спробували надрукувати зо 2 метри квитанції, на половині - зажувало папір..., витягнули і надрукували знов...

- пройшло не менше 20-хв !!!! а може й 30-хв... - я замерз як цуцик , бо вийшов лише в сорочці + домашніх капцях! :angry:

- нарешті озвучує суму (десь 80гр. було) і каже підійти на касу отримати гроші

 

- підходжу до каси, а касир мені : "Ваш паспорт, або документ, що посвідчує особу...."  - я на кілька секунд онімів... для чого? я ж тільки но відддав вам свою 10-ку...

- відповідь: "такий закон"....

- тоді вже нерви здали остаточно...., мої матюки і т.д. було добре чути напевно на вулицю..., одним словом була "жесть"! в 1-му вікні (куди здавав), мені без жодного слова віддали назад мою 10-ку, і тоді я повернувся додому взяти гроші, і знов в продуктовий, щоб забрати свій кульок :D

 

! - зате більше ніколи, я цей "банк" не відвідував! навіть тепер не заходжу, щоб глянути, чи "наливають по 200" оленям...

хоча і через вікно видно, що там не наливали ніколи, і наливати не будуть :)

  • Подобається 10
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×