Перейти к содержимому
admin

Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

Рекомендованные сообщения

1 час назад, Grober сказал:

Пан Василь, офіційно ніде, але в школі дитина мала вчити 2-гу іноземну, батьки просили Російську - сказали нам - нізащо. 

Тілько що дзвонив у школу. Директор не було - поїхав у відділ освіти, тому спочатку спілкувався з секретарем (така посада виявляється щє існує !!! :o) , а потім з завучем початкових класів по тел. (0382)771456.  І та і друга заявили, що це брехня (дослівно), ні одній дитині не відмовляють у вивченні російської як другої іноземної. Кому цікаво - перевіряйте, дзвоніть :)

• Нравится 2
  • Не нравится 6

Поделиться сообщением

26 минут назад, NWEN сказал:

давайте для начала сообразим насчет нормальных условий для бизнеса, без опасений что отожмут

Погоджуюсь, це судова реформа, яку вперто депутати опозиціонери та батьківщина вперто не хочуть голосувати, бо там сидять (у суддях) всі свої.

27 минут назад, NWEN сказал:

что отожмут внаглую используя псевдопатриотов

Ну от тут уже не треба, при Януковичу не віджимали взагалі, чи в рази меньше?

29 минут назад, NWEN сказал:

И вместо того чтобы ссориться с (все еще!!!) крупнейшим торговым партнером

Я за мир, а партнер проти, що робити - мир любою ціною? Можна і так, але партнер "специфічний" ну ж обдурить, ну 100% обдурить і це було не раз за всесвітню історію.

30 минут назад, NWEN сказал:

давайте садиться за стол и договариваться. Для начала пускай с этими клоунами с ЛДНР

Визнати терористів як повноправного суб"єкта переговорів, тобто вибілити країну агресора натякнувши на те,що у нас не агресія а громадянська війна? Це кінець України як держави. Я проти.

33 минуты назад, NWEN сказал:

А рабочие места появляются тогда когда открыв предприятие я знаю что если завтра придет толпа ряженых ко мне я вызову полицию и их увезут в автозаке, потому что частная собственность неприкосновенна

Погоджуюсь, сам в бізнесі (ларьок на базарі :biggrin:)

34 минуты назад, NWEN сказал:

Поэтому сначала экономика, а потом язык, а не наоборот,

Вірно, але це у мирний час, а зараз гібридна війна чи АТО як кому зручно, тому мова стала важливим чинником національної безпеки, тому економіку розвиваємо, а мову також, паралельно.

• Нравится 2
  • Не нравится 8

Поделиться сообщением

Только что, Василь-Рівне сказал:

Визнати терористів як повноправного суб"єкта переговорів, тобто вибілити країну агресора натякнувши на те,що у нас не агресія а громадянська війна? Це кінець України як держави. Я проти.

Ну в принципе об остальном можно и не писать, ибо не имеет смысла

• Нравится 2
  • Не нравится 2

Поделиться сообщением

2 часа назад, Василь-Рівне сказал:

Люба велика справа починається з малого. Є великовузлове складальне виробництво завод "Єврокар", знаю, що в БМВ динамікі made in Ukraine, для мерседас виливають блоки двигунів, для порше тут роблять сідушки та інші елементи салонів, це те що я знаю крім проводів які почали вже робити і для японських авто. З чогось же потрібно починати, вірно? От і починаємо, поки що успішно слава Богу.

Вы абсолютно правы! Вывезем лес,  купим мебель, надо же с чего-нибудь начинать. И можно гордо заявить, что 20% сделано украинцами(лохи доски за копейки толкают и мебель втридорога берут)

• Нравится 1
  • Не нравится 1

Поделиться сообщением

10 минут назад, Василь-Рівне сказал:

Тілько що дзвонив у школу. Директор не було - поїхав у відділ освіти, тому спочатку спілкувався з секретарем (така посада виявляється щє існує !!! :o) , а потім з завучем початкових класів по тел. (0382)771456.  І та і друга заявили, що це брехня (дослівно), ні одній дитині не відмовляють у вивченні російської як другої іноземної. Кому цікаво - перевіряйте, дзвоніть :)

Василь,Вы конечно в чем- то правы.. Но. Однако три вопроса..

1.Украина - изначально двуязычная страна?

2.С вкраплением компактно проживающих иных национальностей ?

3.Конституцией страны им гарантировано обучение на радном языке ?

4.Принятый закон им это гарантировать может?

Вот просто да или нет как обычно Вы простое..

5.Если вдруг Крым вернётся крымскотатарские школы как ? Тоже закроют.

• Нравится 4
  • Не нравится 1

Поделиться сообщением

30 минут назад, d812460 сказал:

Вы абсолютно правы! Вывезем лес,  купим мебель, надо же с чего-нибудь начинать

Абсолютно некоректне порівняння. У випадку з авто іноземці завозять сюди машинокмплекти, а ми виготовлюємо готові авто, або сировину для авто, а вивозять напівфабрикати. Меблі ніхто у нас нікому не забороняє виготовлювати та експортувати за кордон. Чи я чогось не знаю? Га?

• Нравится 2
  • Не нравится 4

Поделиться сообщением

9 минут назад, Василь-Рівне сказал:

іноземці завозять сюди машинокмплекти, а ми виготовлюємо готові авто

вы точно об Украине?

• Нравится 5
  • Не нравится 3

Поделиться сообщением

1 час назад, Василь-Рівне сказал:

А тож брехня. А російську мову не вивчають бо нема бажаючих:)

Знаєте, тут в нас ліквідовують Департамент екології при облдержадміністрації, бо Голова департамента (купивший посаду за часів Януковича) не захотів звільнитися, а ловити його між лікарняними не захотів губернатор. А ще у нас голова екоінспекції (теж з часів Януковича) якого три рази звільняли, а він по судах відстоював свою посаду спокійно збив на смерть бабусю на пишихідному переході і далі працює. І знаєте ці   "кристально чесные люди" так от собі працюють. І ніякі люстрації їх не зачепили.

Я розумію що Ми всі напевно хочемо хто був за революцію чи проти щоб життя змінилося на краще, або хоч були якість позитивні зрушення. Але на жаль я особисто цього не бачу. Крім підвищення тарифів на всі дозвільні документи в сфері екології:(

Изменено пользователем Grober
  • Нравится 2
  • Не нравится 1

Поделиться сообщением

7 минут назад, ALEX© сказал:

вы точно об Украине?

завод "Єврокар". У мене був пассат В6 де під капотом шильдик:  (фото вже тут викладав) Зроблено в Україні.

• Нравится 2
  • Не нравится 3

Поделиться сообщением

Погоджуюсь, це судова реформа, яку вперто депутати опозиціонери та батьківщина вперто не хочуть голосувати, бо там сидять (у суддях) всі свої.

Насчет причин неголосования согласен. Насчет сути реформы, возражаю, - не поможет. В общем что проголосуют ее что нет, - к отжимам дела не имеет.

Ну от тут уже не треба, при Януковичу не віджимали взагалі, чи в рази меньше?

Меньше, и было в разы меньше беспредела при этом.

Я за мир, а партнер проти, що робити - мир любою ціною? Можна і так, але партнер "специфічний" ну ж обдурить, ну 100% обдурить і це було не раз за всесвітню історію.

Договариваться и выбивать идеологическую почву из под ног. Лавировать на худой конец, хотя-бы как Кучма.

А дурят все и всех. Что ЕС, что США, что РФ. Это политика.

Вот с этого надо было и начинать. Только не удивляйтесь что в ответку прилетает. И не удивляйтесь что война все списывает.

Кстати в ОРДЛО вас(да и меня отчасти тоже получается, чисто за компанию) точно так же называют террористами, это так, к слову.

И у нас как раз и есть гражданская война, образца Испанской 30х годов 20 века. Уточню, - это была гражданская война с активным вмешательством других держав. Опровергнуть сможете?

Погоджуюсь, сам в бізнесі (ларьок на базарі :biggrin:)

Ну вот как раз ничего капиталоемче чем ларек на базаре у нас особо и нет. Просто потому что отожмут, и вложения пропадут.

• Нравится 2

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.