Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, orest777 сказал:

Не зовсім зрозумів про який погляд на євро йдеться. Якщо про вплив на грн., то це очевидно. Щодо впливу на грн дол і євро (і їх вартостей). ...

С уважением, но очень много текста. У вас же на написание уходит, наверно, уйма времени. Можно же все оптимизировать...

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стало известно, что на Московской финансовой бирже прекращены торги по паре украинская гривна — российский рубль. Торги будут остановлены с 21 августа.

Экономист, эксперт РАНХиГС при президенте РФ Владислав Гинько рассказал корреспондентам iReactor, чем это обернется для Украины. 

Российский валютный рынок для торговли украинской гривной был знаковым. Прекращение торгов денежной единицей Украиной в Москве из-за отсутствия спроса — явный сигнал о том, что в целом на мировом рынке сложился консенсус о неизбежности сильной девальвации гривны. Ее нынешний курс является завышенным и не устраивает почти никого, включая власти в Киеве, у которых в бюджете на текущий год заложен курс 27,2 гривны за доллар США, а не как сейчас — 25,54 гривны. За гривной скрывается фактический дефолт финансовой системы Украины, который уже воспринимается как данность, несмотря на отсутствие официального признания этого со стороны Киева. Невыплата России 3 миллиардов долларов основной суммы по просроченным облигациям уже стала маркером реальной дефолтной ситуации в экономике Украины. Курс гривны пока подкреплен постоянным «проеданием» миллиардных кредитов США и МВФ, но рано или поздно лавина государственного долга Украины обрушит и гривну, и всю финансовую систему этой страны. Уже сейчас каждая седьмая гривна расходов бюджета Украины идет на погашение долгов этой страны, при этом дефицит пенсионной системы страны составляет, даже по официальным оценкам Киева, 5% ВВП. На самом деле, это означает, что у властей Украины уже нет достаточных средств на выплату пенсионерам, поэтому они готовятся включить на максимум печатный станок по выпуску денег....

  • Подобається 9
  • Не подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, NAGA сказал:

Российский валютный рынок для торговли украинской гривной был знаковым. Прекращение торгов денежной единицей Украиной в Москве из-за отсутствия спроса — явный сигнал о том, что в целом на мировом рынке сложился консенсус о неизбежности сильной девальвации гривны. 

Какие-то влажные фантазии... Гривней перестали торговать на московской бирже, а искперд заявляет о мировом рынке. Сильная девальвация это сколько - 40 или нет, давайте сразу 60 (паритет с рублем - че уж мелочиться)?

Мне кажется, что это просто ввели такие "санкции" с политическим привкусом.

  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, NAGA сказал:

Прекращение торгов денежной единицей Украиной в Москве из-за отсутствия спроса — явный сигнал о том, что в целом на мировом рынке сложился консенсус о неизбежности сильной девальвации гривны.

Если бы на рынке сложился консенсус о неизбежности сильной девальвации гривны, то объемы торговли инструментом выросли бы - участники рынка массово открывали бы короткие позиции по гривне. Но мы читаем об отсутствии спроса. Вышеприведенное предложение противоречит само себе.

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Schetovod сказал:

Если бы на рынке сложился консенсус о неизбежности сильной девальвации гривны, то объемы торговли инструментом выросли бы - участники рынка массово открывали бы короткие позиции по гривне. Но мы читаем об отсутствии спроса. Вышеприведенное предложение противоречит само себе.

Речь идёт о консенсусе внешних для гривны рынков

  • Не подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сообщения с тегами "Нага, дефолт, конец, всёпропало" перенесены сюда: https://kurs.com.ua/forums/topic/1028-scenarii-defolta-v-ukraine/?page=319
Мировой экономический кризис обсуждаем здесь.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Министерство финансов Украины выступило за сокращение или отсрочку в 2018 году оплаты взносов в международные организации http://rian.com.ua/economy/20170816/1026807949.html
Украину лишили права голоса на Генеральной ассамблее Всемирной организации здравоохранения из-за долга
https://www.yaplakal.com/forum3/topic1604236.html

Интересно помощь страна получает если взносы не платит? 
Всемирной организации здравоохранения много хорошего делает.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там последние пару лет ликвидности никакой не было уже.

В сентябрьском контракте открытый интерес 12 контрактов :) ...

http://www.moex.com/ru/derivatives/contractresults.aspx?code=UUAH-9.17

Кстати на нашей бирже тоже 

http://www.ux.ua/ru/marketdata/contractresults.aspx?code=DX-9.17

И никакой консенсус тут не причем. Слишком много ограничений пока еще на валютном рынке, да и волатильность курса сильно упала в последние годы и не привлекает спекулятивные позиции...

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подивився вчора «Слуга народу 2», адже перша частина стала знаковою подією і навіть вивела Зеленського в розряд провідних не системних політиків і … стало сумно. Побачив ганебний хляп на вентилятор від Коломойського. Підозрюю, цей фільм стане каталізатором нової хвилі обговорення доцільності співпраці з МВФ і це дуже вчасно, адже після канікул ВР має розглянути більшість законів, необхідних для затвердження чергового перегляду програми співпраці. Правда, в світлі протистояння Гройсмана-Порошенка, така ревізія вигідна і прем’єру, але на КМ, зокрема на міністра фінансів уже серйозно наїхали за затримку у виконанні витратної частини бюджету (недавно Нірвана піднімав це питання і я трошки коментував). Знову ж, питання МВФ зможе відвернути увагу електорату від «великої приватизації» і шукання справжніх причин різкого похолодання відносин президента з черговим прем’єром. Крім того, правильне використання цього інструменту зможе допомогти президенту в розгоні уже не слухняної ВР (якщо за канікули нічого не поміняється). І тут ексгубернатор може зіграти проти себе (хіба ми ще чогось не знаємо)… Чекати не довго. Але, я таки би повернувся до реальної ситуації з МВФ.

Отже, по МВФ питання складне, можна наводити десятки аргументів за і проти і всі вони будуть вагомі і коректні. Щодо нас, МВФ нам не потрібен якщо:
1 Вивести всю економіку з тіні
2 Встановити ефективні і справедливі податки і платити їх ВСІМ
3 Побороти всі монополії (включаючи банківську і енергетику), чи хоча б зрівняти їх в правах, можливостях і обовязках з рештою бізнесу.
4 з третього - дати можливість працювати бізнесу в умовах чесної конкуренції (так розвинеться сильний і дієздатний малий та середній бізнес)
5 Мінімізувати офшорну складову і збільшити валютні надходження від експорту
6 Навести порядок на кордонах-митницях і мінімізувати контрабанду
7 Реформувати освіту і перестати випускати тисячі юристів-менеджерів-банкірів-спеціалістівміжнародників а інженерів, агрономів, хіміків, конструкторів (якщо буде розвиватися нормальна економіка і припиниться контрабанда то кількість купи-продай фірм зменшиться і на інженерів-конструкторів буде попит)
8 Припинити розпил бюджету
9 Відмінити "безкоштовну" медицину і вивести всі "подяки" в білу касу медзакладу, звідки гроші підуть на зп і розвиток
Я розумію, що з нашими технологіями і рівнем виробництва нам не світить експорт в серйозні країни, але ми маємо ємний внутрішній ринок. Ми можемо спокійно не ходити в турецько-китайських трусах-футболках, італійському-угорському-польському взутті, турецьких шубах і шкірянках і тд. Крім того, достатня кількість продукції таки може експортуватися.
І що??? Виходить фантастика, адже жоден пункт зараз є нездійсненний, тим більше все зразу і швидко. А все тому, що система вибудувана під інші цілі. Звичайно, сотні тисяч шестірок перебудуються, але є кілька тисяч чоловік, які на це не погодяться. Тому, зараз є зовнішній тиск, щоб хоть щось з цього зробити і зробити це в розумні терміни. Як запобіжник, стараються створити наглядово-каральні органи, які будуть слідкувати і підтримувати життєдіяльність нової системи. І в цей час вакууму нам потрібна зовнішня допомога і фінансова, також. Чим швидше пройдуть ці зміни, тим менших втрат ми понесемо.
Та зараз ми маємо тихий спротив системи, вимоги міжнародних організацій саботуються, або, коли зовісм біда щось робиться, створюються якісь покручі (НАБУ, антикорупційна прокуратура), щось імітується і симулюється (на жаль більшість).
Багато конюнктурних, внутрішньо-системних, клептократичних імітацій-симуляцій (як от програма субсидіювання) рішень протискається в тривалих переговорах взамін на щось інше (підняття ціни на газ). Нам все подається як вимоги МВФ, хоч дуже часто це так не є
, не треба все списувати на МВФ. Біда, власне, у вільній «інтертрепації» наших казнокрадів. Вимоги:
Скоротити дефіцит бюджету. Рекомендують провести реформи і створити привабливий ін
вест клімат, вивести економіку з тіні і заставити працювати «матраси», зменшити витрати бюджету через скорочення кількості чиновників і реформування та оптимізацію їх роботи, вернути вкрадені гроші, навести порядок на митницях (контрабанда і пільгове ціноутворення експорту). А збільшення податків, вижимання останніх соків з живого бізнесу і тд – це уже бачення НАШИХ. Це недоолімп вирішив менше годувати і більше доїти. Чому у нас до цього часу «безкоштовна медицина»? Тому що це корупція і величезний потік не облікованого налу!

Тому, ніколи не можна вірити тому, що любі непопулярні рішення і зміни - вимоги МВФ. Дуже часто - це покручі, народжені в тяжких переговорах між міжнародними організаціями і нашим недоолімпом.
Про шкідливість допомоги і порад МВФ нам розказували прокремлівські клоуни, оскільки реальні зміни в країні поставлять хрест на їх сподіваннях. Зараз уже про шкоду МВФ починають говорити люди самого-самого, адже для всіх за кордоном уже не секрет, чому за три роки!!!!!!!!!! нічого не вдалося.
Раджу таки почитати стенограму круглого столу
: 16 февраля в Институте Горшенина состоялся круглый стол «На какие уступки пойдет Украина ради нового транша МВФ?» Предлагаем вашему вниманию стенограмму выступлений участников мероприятия. 
https://lb.ua/economics/2017/03/08/3605 ... _radi.html
, там є багато відповідей на запитання. Не факт, що зараз нам хтось позичить навіть під 10+%, адже чим ми будемо віддавати (нагадую, КМ на днях хоче розмістити єврооблігації на 2 млрд)??? І МВФ зараз не хоче позичати, вони також розуміють, що віддавти ми не маємо чим. 
Тепер, щодо землі: раніше це питання гостро не стояло, інвестори були готові поки обмежитися ОПЗ і іншими перспективними підприємствами, але нічого з того не вийшло. Тому питання
землі стало так гостро, адже тільки максимально ефективною роботою сільського господарства зараз можна швидко забезпечити економіці достатній ріст і створити умови наповнення бюджету.
Думка про те, що МВФ зараз обмежений в ресурсах виглядає правдивою, а крім нас у нього грецій вистачає.
П.С. На жаль, абсолютно очевидно, що більшість вимог-реформ МВФ зараз значно більше потрібні нам, а не МВФ. При збереженні теперішньої монопольно-клептократичної ситсеми, наші керманичі розкрадуть любі позики, тим більше не контрольовані... Звідси, про МВФ ми ще багато чого поганого почуємо, для кращого розуміння ситуації краще все читати в оригіналі від першоджерела, без ретрансляцій експердів.

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, orest777 сказал:

 

Отже, по МВФ питання складне, можна наводити десятки аргументів за і проти і всі вони будуть вагомі і коректні. Щодо нас, МВФ нам не потрібен якщо:
1 Вивести всю економіку з тіні
2 Встановити ефективні і справедливі податки і платити їх ВСІМ
3 Побороти всі монополії (включаючи банківську і енергетику), чи хоча б зрівняти їх в правах, можливостях і обовязках з рештою бізнесу.
4 з третього - дати можливість працювати бізнесу в умовах чесної конкуренції (так розвинеться сильний і дієздатний малий та середній бізнес)
5 Мінімізувати офшорну складову і збільшити валютні надходження від експорту
6 Навести порядок на кордонах-митницях і мінімізувати контрабанду
7 Реформувати освіту і перестати випускати тисячі юристів-менеджерів-банкірів-спеціалістівміжнародників а інженерів, агрономів, хіміків, конструкторів (якщо буде розвиватися нормальна економіка і припиниться контрабанда то кількість купи-продай фірм зменшиться і на інженерів-конструкторів буде попит)
8 Припинити розпил бюджету
9 Відмінити "безкоштовну" медицину і вивести всі "подяки" в білу касу медзакладу, звідки гроші підуть на зп і розвиток
 

...
Про шкідливість допомоги і порад МВФ нам розказували прокремлівські клоуни, оскільки реальні зміни в країні поставлять хрест на їх сподіваннях. Зараз уже про шкоду МВФ починають говорити люди самого-самого, адже для всіх за кордоном уже не секрет, чому за три роки!!!!!!!!!! нічого не вдалося.


Раджу таки почитати стенограму круглого столу: 16 февраля в Институте Горшенина состоялся круглый стол «На какие уступки пойдет Украина ради нового транша МВФ?» Предлагаем вашему вниманию стенограмму выступлений участников мероприятия. 
https://lb.ua/economics/2017/03/08/3605 ... _radi.html
, там є багато відповідей на запитання. Не факт, що зараз нам хтось позичить навіть під 10+%, адже чим ми будемо віддавати (нагадую, КМ на днях хоче розмістити єврооблігації на 2 млрд)??? І МВФ зараз не хоче позичати, вони також розуміють, що віддавти ми не маємо чим. 
Тепер, щодо землі: раніше це питання гостро не стояло, інвестори були готові поки обмежитися ОПЗ і іншими перспективними підприємствами, але нічого з того не вийшло. Тому питання землі стало так гостро, адже тільки максимально ефективною роботою сільського господарства зараз можна швидко забезпечити економіці достатній ріст і створити умови наповнення бюджету.
Думка про те, що МВФ зараз обмежений в ресурсах виглядає правдивою, а крім нас у нього грецій вистачає.
П.С. На жаль, абсолютно очевидно, що більшість вимог-реформ МВФ зараз значно більше потрібні нам, а не МВФ. При збереженні теперішньої монопольно-клептократичної ситсеми, наші керманичі розкрадуть любі позики, тим більше не контрольовані... Звідси, про МВФ ми ще багато чого поганого почуємо, для кращого розуміння ситуації краще все читати в оригіналі від першоджерела, без ретрансляцій експердів.

ВРАЖАЮЧА НАIВНIСТЬ !

Покажiть менi хоч одну державу, яка була б врятована "добрими дядечками з МВФ" ?):)

  • Подобається 8
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×