Перейти до вмісту
dean01

Безопасность обмена наличной валюты. Административная/уголовная ответственность.

Рекомендовані повідомлення

Тут два варіанти: або тільки я такий тупий, або всі інші стидаються спитати.

Так в чому підвох з написом олівцем?

Она просто перепутала в описании, цифры - карандашом, название валюты - пастой.

Хотя если по её варианту - может заложен глубочайший смысл в ином - при проверке название валюты стирается резинкой, а цифры, написанные пастой - просто цифры на дощечке и не являются доказательством валютообмена.

Змінено користувачем pavel159
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Она просто перепутала в описании, цифры - карандашом, название валюты - пастой...

Не спішіть... давайте дочекаємось пояснень автора. Три знаки оклику після слів "карaндашoм проcтым" неоднозначно натякають на якийсь диявольский підступ.

 

А ще я не зрозумів, де була та табличка, звідки її взяла шановна пані, і куди повернула:

 

когдa я взялa табличкy в руки и начaла pасcматpивать, oн бoковым зpением увидeл

я плотнo ознакoмилаcь и полoжилa назaд всё всматpиваяcь в неё

он вeрнyлся peзко взглянyл на меня и рвaнул нaзад ту тaбличку, кaк бы рeзкo дажe так

Змінено користувачем Pan Włodek

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

- при проверке название валюты стирается резинкой, а цифры, написанные пастой - просто цифры на дощечке и не являются доказательством валютообмена.

Я б хотів подивитись на цю картину... стирання гумкою назв валют під час затримання. 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Hе cпішіть... давайте дoчекaємocь пояcнень aвтopа. Tри знаки окликy після cлів "кapaндашoм пpоcтым" нeoднoзначнo натякають на якийcь диявольcкий підcтyп.

А ещё можно написанные карандашом названия валют менять местами и продавать доллар невнимательным и разомлевшим от долгой поездки пассажирам по 37...

Хотя в описании шла речь только про покупку менялой на себя.

Змінено користувачем pavel159

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б хотів подивитись на цю картину... стирання гумкою назв валют під час затримання. 

Я просто пытаюсь дать объяснение. Предложите свои варианты...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут два варіанти: або тільки я такий тупий, або всі інші стидаються спитати.

Так в чому підвох з написом олівцем?

табличку можно утопить, уронить, порвать

карандаш и в Африке карандаш

валютообмен у нас как*????? легализирован в поездах????? :lol:

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Она просто перепутала в описании, цифры - карандашом, название валюты - пастой.

Хотя если по её варианту - может заложен глубочайший смысл в ином - при проверке название валюты стирается резинкой, а цифры, написанные пастой - просто цифры на дощечке и не являются доказательством валютообмена.

!!!!!  ОНА  - то есть: волшебница, тире временно исполняющая обязанности снежинки :D всё-таки верно изложила

МОЛОДЕЦ павел 159.... растолковал! ;)

БРАВО! БРАВИССИМО!!!!!

ноу коммент

таки хоть кому-то пояснила :rolleyes:

Змінено користувачем Kataleya

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14.05.2016 в 22:59, Kataleya сказал:

 

14.05.2016 в 19:47, pavel159 сказал:

Она просто перепутала в описании, цифры - карандашом, название валюты - пастой.

Хотя если по её варианту - может заложен глубочайший смысл в ином - при проверке название валюты стирается резинкой, а цифры, написанные пастой - просто цифры на дощечке и не являются доказательством валютообмена.

МОЛОДЕЦ павел 159.... растолковал! ;)

БРАВО! БРАВИССИМО!!!!!

ноу коммент

таки хоть кому-то пояснила :rolleyes:

 

14.05.2016 в 22:36, Kataleya сказал:

табличку можно утопить, уронить, порвать

карандаш и в Африке карандаш

валютообмен у нас как*????? легализирован в поездах????? :lol:

Тоді було б логічним і цифри теж писати олівцем, чи зникаючим чорнилом, або виготовити табличку у вигляді тістечка з написами курсів валют кремом і в разі небезпеки - з"їсти.

І навіщо так перейматися, якщо "тежи муcоpа и пpoводник и нaч. поезда в кyрcах, ( в тeме) кaк бы ".

А якщо серйозно, то навіть якби курси валют були  надруковані золотими церковнослов"янськими літерами або людина ходить у футболці з написом "куплю долар по 25" - це не є підставою для встановлення факту незаконного валютообміну.

 

І да, ми так і не з"ясували, "дe булa та табличкa, звідки її взяла шaновнa пaні, і куди пoвернулa". Можу тільки припустити, що цей тип, удаючи глухонімого, як це зазвичай роблять в поїздах, проходячи вагоном, залишив ці таблички у кожному купе, а на зворотньому шляху збирав їх і виконував заявки клієнтів.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Обмен в инкассаторской машине. Кто-то слыхал про такое? Пишут , что в банке, а потом рассказывают , что обмен будет в инкассаторской машине. Новый вид развода?...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×