Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

А я мав необережність взяти до себе фальшивку номіналом 100$. Було це при курсі 16 грн ще.

Що можу сказати - якість фальшивки на висоті...навіть в банк сходив щоб точно вже впевнитися. Бумага була така як на звичайних купюрах, тобто на дотик не відрізнялася, роздвоювань кінчиків купюри не було. Був водяний знак...повністю лице, правда якщо порівнювати з оригіналом - то трохи не чіткий. Полоски там і тд ...все це було. Друкована кольором цифра 100 міняла колір під різними кутами, так як і в оригіналі. Єдине, що фарба кольору 100 була трошки світліша. Після цієї купюри я бакси на "хруст" вже не перевіряю :)

Чого точно не було = це шороховатості піджака і не було волосинок. Тепер це саме перше що я дивлюсь при покупці баксів.

Ще можу сказати, що купюра була ідеальна...і виділялась тільки на фоні інших купюр, та й то не краскою, а кольором друкованого числа 100, що в правому нижньому кутку.

Остерігайтесь підробок!

  • Лайк 1
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я мав необережність взяти до себе фальшивку номіналом 100$. Було це при курсі 16 грн ще.

Що можу сказати - якість фальшивки на висоті...навіть в банк сходив щоб точно вже впевнитися. Бумага була така як на звичайних купюрах, тобто на дотик не відрізнялася, роздвоювань кінчиків купюри не було. Був водяний знак...повністю лице, правда якщо порівнювати з оригіналом - то трохи не чіткий. Полоски там і тд ...все це було. Друкована кольором цифра 100 міняла колір під різними кутами, так як і в оригіналі. Єдине, що фарба кольору 100 була трошки світліша. Після цієї купюри я бакси на "хруст" вже не перевіряю :)

Чого точно не було = це шороховатості піджака і не було волосинок. Тепер це саме перше що я дивлюсь при покупці баксів.

Ще можу сказати, що купюра була ідеальна...і виділялась тільки на фоні інших купюр, та й то не краскою, а кольором друкованого числа 100, що в правому нижньому кутку.

Остерігайтесь підробок!

 

 

 

А оттиски от печати матрицей были . ? ? ? .

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А оттиски от печати матрицей были . ? ? ? .

Не було. Але ці "оттиски" і на багатьох нефальшивих купюрах не видно.

Підробку цю явно не на принтері зробили.

Шкода, що не сфоткав. Постарався якнайшвидше її позбутися, що і було зроблено на оптовому ринку, так як я "базарнік" - купую на опті речі і продаю в свому місті у роздріб.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Везучий я на фальшивки )

От і 100 грн. фальшивих до мене на ринку прийшло. Якість доволі непогана, хоча бумага на ощуп відрізняється.

Можу фотки скинути.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Везучий я на фальшивки )

От і 100 грн. фальшивих до мене на ринку прийшло. Якість доволі непогана, хоча бумага на ощуп відрізняється.

Можу фотки скинути.

звісно, що скидайте! прям сюди

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот мне тоже попались фальшивки ( как я думаю), причем  все признаки оригинала, все шероховатости, оттиски, серии, водяные знаки и т.д. все было нормально, единственное отличие ЦВЕТ!!! Он реально отличается если их положить в кучу с нормальными $. Мне так товарищ долг отдал, как оказалось потом он их где то с рук купил! Хотя может знатоки посмотрят фото и скажут что они нормальные, идти проверять в банк не стала, а отдала их обратно от греха подальше! та что в центе нормальная)

post-21773-0-51945900-1427130510_thumb.j

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

долари старого зразку в ультрафіолеті НЕ СВІТЯТЬСЯ, тільки полоска та чорна світиться і то нехарактерно так, майже непомітно.

Фальшиві однозначно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот мне тоже попались фальшивки ( как я думаю), причем  все признаки оригинала, все шероховатости, оттиски, серии, водяные знаки и т.д. все было нормально, единственное отличие ЦВЕТ!!! Он реально отличается если их положить в кучу с нормальными $. Мне так товарищ долг отдал, как оказалось потом он их где то с рук купил! Хотя может знатоки посмотрят фото и скажут что они нормальные, идти проверять в банк не стала, а отдала их обратно от греха подальше! та что в центе нормальная)

Вот мне тоже попались фальшивки ( как я думаю), причем  все признаки оригинала, все шероховатости, оттиски, серии, водяные знаки и т.д. все было нормально, единственное отличие ЦВЕТ!!!

А ик метки есть?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ик метки есть?

Для блондинки, пожалуйста, это что за метки такие?)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×