Close button

Зеленський: Вогневий контроль ЗСУ над Кримом – питання часу

Зеленський: Вогневий контроль ЗСУ над Кримом – питання часу
Фото: prezident.gov.ua

Досягнення повного вогневого контролю над Кримом та прилеглими водами українськими силами є питанням часу. Про це він заявив, звертаючись онлайн до парламентського саміту "Кримської платформи", який відбувається у Празі, повідомляє Європейська правда.

"Для багатьох у світі Крим був аргументом, що повна деокупація нашої території нібито недосягненна. Російський контроль над Чорним морем та наявність флоту окупанта створювали ілюзію, що домінування Росії в Чорному морі нібито нездоланне", – сказав Зеленський.

Однак, зазначив Зеленський, зараз "ілюзії тануть".

"Російський військовий флот більше не здатен оперувати в західній частині Чорного моря та поступово втікає з Криму. Це історичне досягнення. Нещодавно російський керівник був змушений заявити про створення нової бази Чорноморського флоту – вірніше, його залишків на окупованій території Грузії… максимально далеко від українських ракет і морських дронів. Але ми їх всюди дістанемо", – сказав Зеленський. 

Крім того, додав він, для російських терористів більше немає жодної безпечної бази та жодного надійного логістичного маршруту в Криму та на окупованих частинах чорноморського і азовського узбереж.

"Станом на зараз ми ще не досягли повного вогневого контролю над Кримом та прилеглими водами, але це буде. Це питання часу", – сказав глава держави. 

Новини

Популярні теми форуму

analytics