Close button

Мінстратегпром: Напад на Ізраїль підкреслив брак зброї у Заходу

Мінстратегпром: Напад на Ізраїль підкреслив брак зброї у Заходу
Фото: Defense Visual Information Distribution Service

Масштабне вторгнення ХАМАС в Ізраїль ще раз показало, що запасів зброї у Заходу недостатньо для захисту демократичних держав і що виробництво зброї потрібно буде посилено нарощувати протягом найближчих десятиліть. Про це сказав Politico міністр України з питань стратегічних галузей Олександр Камишін, повідомляє Ліга.net.

Камишін вважає, що терористична атака ХАМАС на Ізраїль показала, що Заходу не вистачає запасів озброєнь та боєприпасів для допомоги в обороні одночасно кільком жертвам агресії.

На його думку, західним країнам необхідно значно збільшити інвестиції у виробництво сучасних боєприпасів та дронів, причому якомога ближче до зон воєнних дій.

"Вільний світ має виробляти достатньо, щоб захистити себе. Потрібно виробляти більше якісної зброї, щоби залишатися в безпеці", – сказав міністр.

На його думку, нинішній стан оборонних виробничих потужностей Заходу "пригнічує". Це ясно показало повномасштабне вторгнення Росії в Україну, а напад терористів ХАМАС на Ізраїль зробив проблему ще більш очевидною.

"Якщо зібрати докупи всі світові потужності з виробництва зброї та боєприпасів, цього буде недостатньо для такої війни", – зазначив Камишін.

За його словами, запаси сучасних боєприпасів у Заходу виявилися недостатніми для допомоги одночасно й Україні, й Ізраїлю, через це виникли сумніви, чи західні союзники зможуть одночасно ефективно підтримувати відразу дві країни постачаннями систем ППО та артилерії.

Камишін вважає, що вже зараз слід розпочинати будівництво нових виробничих потужностей.

"Те, що відбувається зараз в Ізраїлі, показує та доводить, що світова оборонна промисловість стане галуззю для інвестицій на десятиліття", – сказав він.

Новини

Популярні теми форуму

analytics