Close button

Маск радить "знайти мир в Україні" для уникнення Третьої світової

Маск радить "знайти мир в Україні" для уникнення Третьої світової
Фото: Facebook

Мільярдер Ілон Маск вважає, що військові конфлікти на Близькому Сході та в Україні можуть перерости у Третю світову війну, тож США краще налагодити відносини з РФ і схиляти Україну до припинення вогню, повідомляє Українська правда.

"Нам потрібно знайти мир в Україні, і я думаю, що нам потрібно відновити нормальні відносини з Росією", – сказав Маск.

Виступаючи на онлайн-дискусії на своїй платформі X 23 жовтня, Маск висловив думку, що "політика США змушує Росію вступати в союз з Іраном і Китаєм", а альянс Росії, Китаю та Ірану може перемогти Захід у глобальному конфлікті.

На думку власника SpaceX і Tesla, жорстка конфронтація з Китаєм і Росією була б катастрофічною для США, адже Росія з її багатими сировинними ресурсами і Китай з його феноменальним промисловим потенціалом" – це грізна комбінація.

"У нас немає переважної переваги в індустріальній потужності. Основою війни є економічна міць, особливо промислове виробництво, тобто те, скільки танків, гармат і безпілотників ви можете виготовити порівняно з іншою стороною", – цитують Маска медіа.

Маск вважає, що "на карту може бути поставлена сама цивілізація", тож пріоритетом політики США має бути "уникнення Третьої світової війни" і недопущення ситуації, коли "регіональний конфлікт швидко переростає в глобальний".

Маск вважає війну України проти Росії безнадійною ситуацією.

Бізнесмен-мільярдер закликав США "знайти" шлях до миру в Україні і "відновити нормальні відносини з Росією".

Під час дискусії у Spaces Маск висловив думку, що в окупованих Росією "російськомовних районах України" немає антиросійського повстанського руху, натякаючи на те, що нинішні лінії контролю можуть бути перетворені на лінію припинення вогню або постійний кордон.

Кандидат у президенти від Республіканської партії Вівек Рамасвамі також приєднався до Маска на сесії Spaces, організованій венчурним інвестором Девідом Саксом.

Рамасвамі повторив застереження Маска про можливість глобального конфлікту, сказавши слухачам, що "якщо ми вступимо в Третю світову війну, Сполучені Штати, якими ми їх знаємо, припинять своє існування".

Новини

Популярні теми форуму

analytics