Close button

Зеленський: Україна виконала всі рекомендації для переговорів про вступ до ЄС

Зеленський: Україна виконала всі рекомендації для переговорів про вступ до ЄС
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський звернувся у вівторок до колегії єврокомісарів, які зібрались в Брюсселі, переконуючи їх у тому, що Україна виконала усі рекомендації Єврокомісії та готова почати переговори про вступ до Євросоюзу, повідомляє Європейська правда.

"Україна максимально швидко рухалася шляхом виконання семи рекомендацій Єврокомісії, які були надані, щоб уможливити політичне рішення вже цього року для відкриття переговорів щодо членства. 
Ми зробили чимало, і я сказав би, що набагато більше, ніж можна було очікувати від держави, що зазнала повномасштабної агресії", – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що Україна не звертається по політичні знижки, а демонструє необхідний політичний темп, адже поділяє підхід, що "рішення мають базуватися на індивідуальних досягненнях країн, які прагнуть стати членами Європейського Союзу".

"Для України топпріоритет – готовність уже цього року до політичного рішення щодо початку переговорів про членство в ЄС. Сподіваюся, що й для Євросоюзу також. Ми заклали міцну основу для цього", – зазначив Зеленський, детально зупинившись на виконанні кожної із семи рекомендації, які надала Європейська комісія.

Новини

Популярні теми форуму

analytics