Close button

В Україні зареєстрували спільне підприємство з німецьким Rheinmetall – Шмигаль

В Україні зареєстрували спільне підприємство з німецьким Rheinmetall – Шмигаль
Фото: Rheinmetall

"Українська оборонна промисловість" та німецький оборонний концерн Rheinmetall утворили спільне підприємство. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на шостому Німецько-українському економічному форумі під гаслом "Відновлення, розумне зростання та безпека", пише Єлизавета Драбкіна, РБК-Україна.

Він зазначив, що спільне підприємство буде обслуговувати та ремонтувати техніку, поставлену Україні від наших союзників.

На цьому підприємстві також буде проходити локалізація виробництва провідних зразків техніки Rheinmetall AG.

Шмигаль повідомив, що ТОВ "Рейнметал - Українська оборонна промисловість" було зареєстровано 18 жовтня.

"Створення спільного підприємства є без перебільшення знаковою подією, яка виводить співпрацю між нашими країнами на якісно новий рівень та дозволить нам разом будувати арсенал вільного світу", - додав прем'єр.

Шмигаль також вручив канцлеру Олафу Шольцу сертифікат про зареєстроване в Україні СП "Рейнметал" та "Укроборонпрому".

Міністр України з питань стратегічних галузей Олександр Камишін зазначив, що йдеться про перше з трьох спільних підприємств з українською промисловістю, спрямованих на розміщення виробництва зброї у державі.

"Німецькі компанії прагнуть розпочати місцеве технічне обслуговування (технічне обслуговування, ремонт та експлуатацію - ред.) зброї, яку вони відправили в Україну", - сказав він.

Наступним етапом є "складання та виробництво" в Україні, що Камишін назвав "логічним розвитком відносин" між Берліном і Києвом.

Після цього спільне підприємство має перейти "до складання, а потім і до виробництва бронетехніки між Rheinmetall і "Укроборонпромом".

Окрім того, Камишін натякнув на наступне спільне підприємство, повідомивши, що німецький виробник військової техніки Flensburger Fahrzeugbau буде співпрацювати з "приватною українською оборонною промисловою компанією".

За його словами, разом ці два спільні підприємства "охоплюватимуть весь спектр німецької зброї, що надходить в Україну і може обслуговуватися в Україні".

Новини

Популярні теми форуму

analytics