Close button

МЗС Італії: Жертв вибуху в лікарні у Газі було вдесятеро менше

МЗС Італії: Жертв вибуху в лікарні у Газі було вдесятеро менше
Фото: Рixabay

Міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні заявив, що внаслідок вибуху у лікарні в Газі загинуло близько 50 осіб, а не майже 500, як заявив ХАМАС. Про це він сказав в інтерв'ю Sky TG24, повідомляє Європейська правда.

Глава МЗС Італії зазначив, що Ізраїль непричетний до ракетного удару по лікарні, адже поки що влучає лише по цілях терористичного угруповання ХАМАС.

"Навіть ракета, яка влучила в лікарню в Газі, і яку спочатку приписували Ізраїлю, не була його ракетою. Вона впала на автостоянку лікарні та спричинила близько 50 смертей, а не 500, як повідомлялося", – наголосив Таяні.

"Ми повинні запобігти тому, щоб пропаганда відігравала негативну роль, підбурюючи арабські маси", – резюмував очільник зовнішньополітичного відомства Італії.

Раніше прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявив, що британська розвідка вважає причиною вибуху в лікарні Аль-Ахлі в секторі Гази випущену з палестинського боку ракету.

Минулого тижня в лікарні Аль-Ахлі, що в секторі Гази, стався вибух. Палестинська влада заявила, що в результаті загинула 471 людина, але західні спецслужби вважають, що йдеться про меншу кількість жертв – 100-300 

Загибель цивільних в Аль-Ахлі спричинилась до хвилі антиізраїльських протестів у арабських країнах. Західні лідери засудили удар по лікарні, а в Єврокомісії закликали його розслідувати.

Новини

Популярні теми форуму

analytics