Close button

Скаржився на стан здоров'я: суд залишив Коломойського під вартою

Скаржився на стан здоров'я: суд залишив Коломойського під вартою
Фото: Facebook

Шевченківський райсуд Києва суд залишив олігарха Ігоря Коломойського під вартою.Як передають журналісти з суду, адвокати просили замінити запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт, повідомляє Радіо Свобода.

Сторона захисту заявила, що в Коломойського у СІЗО погіршився стан здоровʼя. Суд зобовʼязав організувати надання меддопомоги Коломойському.

Раніше адвокат Коломойського розповідав, що у його клієнта почастішали приступи панкреатиту, болі в нирках, збільшився рівень цукру у крові та почав погіршуватись зір.

На початку вересня Ігорю Коломойському вручили підозру в шахрайстві та відмиванні грошей.

15 вересня Служба безпеки України повідомила про викриття «нових фактів злочинної діяльності» власника великої фінансово-промислової групи Ігоря Коломойського. Йому повідомили про додаткову підозру за трьома статтями – йдеться про незаконні дії з документами, заволодіння чужим майном і легалізацію коштів, отриманих злочинним шляхом. На початку вересня Коломойському оголосили про підозру в заволодінні коштами ПриватБанку та вручили підозру в шахрайстві та відмиванні грошей.

За даними слідства, у період з 2013 по 2014 роки Коломойський незаконно заволодів 5,8 млрд грн, створивши для цього злочинне угруповання, яке складалося зі співробітників банку, в якому він був засновником та акціонером.

У СБУ заявили, що члени цього угруповання дозволили Коломойському нібито робити систематичні фіктивні «внески готівки у касу банку», хоча насправді внесків банк не отримував. За версією слідства, потім ці фейкові внески були зараховані на особистий рахунок Коломойського і стали реальними безготівковими коштами. За даними СБУ, щоб легалізувати віртуальні активи, Коломойський розплачувався ними у своїй підприємницькій діяльності.

Copyright © 2023 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода

Новини

Популярні теми форуму

analytics