Close button

Поліція Києва звертає увагу на фейки про "чергові суїциди підлітків у столиці"

Поліція Києва звертає увагу на фейки про "чергові суїциди підлітків у столиці"
Фото: Facebook

Столичні правоохоронці закликають громадян не сприяти поширенню фейкової інформації, повідомляє Українська правда.

Про це повiдомляє поліція Києва.

"Відтак, сьогодні деякі телеграм-канали поширили новини про начебто скоєння кількох самогубств неповнолітніми в різних районах міста.
Поліція Києва спростовує цю інформацію. Такі повідомлення можуть бути поширені з метою привернення уваги та збільшення кількості читачів відповідних ресурсів. Публікації, які не відповідають дійсності, не лише компрометують ресурси, на яких розміщені, але і викликають панічні настрої у громадян.
Столична поліція одразу інформує громадян про надзвичайні події та злочини, що можуть викликати резонанс серед населення та відкрита до спілкування зі ЗМІ. Тож закликаємо довіряти лише офіційним джерелам інформації та не поширювати упереджені неправдиві новини. У разі, якщо ви стали свідками подій, які потребують негайного реагування правоохоронців, одразу телефонуйте на спецлінію 102".

24 жовтня у мережі з’явилося повідомлення про "самогубство чергового підлітка" в Києві. Як оперативно з’ясувала УП, у столиці дійсно мав місце інцидент із падінням з 13 поверху в Оболонському районі міста, але там ішлося про дорослого чоловіка, який, за нашими джерелами, мав проблеми з наркотиками.

Пізніше в телеграм-каналах з’явилося ще одне повідомлення про суїцид, яке не підтвердилося взагалі.

Передісторія:

  • На початку жовтня у Києві брат і сестра розбилися після падіння з 24 поверху.
  • 9 жовтня у Києві загинули двоє дівчат 2005 і 2006 років народження, які, за попередніми даними, стрибнули з недобудови.
  • 15 жовтня стало відомо, що поліція Києва встановлює обставини загибелі 12 річної дитини після падіння з багатоповерхівки.

Новини

Популярні теми форуму

analytics