Close button

Посол Ізраїлю в ООН закликав генерального секретаря Гутерріша піти у відставку

Посол Ізраїлю в ООН закликав генерального секретаря Гутерріша піти у відставку
Фото: Facebook

Посол Ізраїлю в ООН Ґілад Ердан закликав генерального секретаря Організації Антоніу Гутерріша піти у відставку, повідомляє Ділова столиця.

Про це він написав у соцмережі Х (раніше Twitter), коментуючи заяву Гутерріша про 56 років "перебування палестинського народу в задушливій окупації".

"Генеральний секретар, який з розумінням ставиться до кампанії масових вбивств дітей, жінок і людей похилого віку, не підходить для того, щоб очолити ООН. Немає жодного виправдання чи сенсу розмовляти з тими, хто виявляє співчуття до найжахливіших звірств, скоєних проти громадян Ізраїлю та єврейського народу. Слів просто немає", — підкреслив ізраїльський дипломат.

Зазначимо, Антоніу Гутерріш, коментуючи атаку терористів ХАМАС на Ізраїль, заявив:

"Палестинський народ зазнав 56 років задушливої окупації. Вони бачили, як їхню землю невпинно пожирали поселення і страждали від насильства, їхня економіка була пригнічена. Їхні люди були переміщені, а їхні будинки зруйновані. Їхні надії на політичне розв'язання свого становища зникли".

В той же час генсек ООН підкреслив, що невдоволення палестинців не може виправдати злочини бойовиків ХАМАС, "і ці жахливі напади не можуть виправдати колективне покарання палестинського народу".

Новини

Популярні теми форуму

analytics