Close button

Боррель: Швидке завершення війни - капітуляція України, а ми цього не хочемо

Боррель: Швидке завершення війни - капітуляція України, а ми цього не хочемо
Фото: flickr.com

Шлях до швидкого завершення війни РФ проти України - це припинення допомоги Києву. Але в Євросоюзі цього не хочуть, повідомляє РБК-Україна.

Про це сказав глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель на конференції "Європа та світ".

За словами Борреля, українці не можуть самостійно захиститися від агресії РФ та потребують європейської допомоги. Крім того, Євросоюз не хоче допустити капітуляції України перед режимом російського диктатора Володимира Путіна.

"Я знаю, як швидко закінчити війну. Якщо я перестану підтримувати Україну, це закінчиться капітуляцією українців. Хіба ми хочемо, щоб війна закінчилася саме так? Я думаю, що ні. Ми не можемо дозволити Путіну поставити маріонетковий уряд в Києві і мати російську армію на польському кордоні", - заявив Боррель.

Глава європейської дипломатії також додав, що Путін би "подумав двічі", чи вторгатися в Україну, якби знав, як ЄС та інші союзники будуть підтримувати українців.

Військова допомога Україні від ЄС

Як відомо, Європейський союз хоче навчити 40 тисяч українських солдатів до кінця 2023 року.

Також в ЄС працюють над створенням Фонду допомоги Україні на період 2024-2027 років. Необхідний для забезпечення військових потреб ЗСУ фонд має бути створений до кінця року.

Нагадаємо, раніше Боррель закликав Євросоюз до постійної військової підтримки України.

"Якби ми не допомогли Україні у військовому плані, вона не змогла б захистити себе", - наголошував він.

Новини

Популярні теми форуму

analytics