Close button

Обрання спікера Палати представників: республіканці обрали кандидата

Обрання спікера Палати представників: республіканці обрали кандидата
Фото: JessicaRodriguezRivas

Республіканці у Палаті представників номінували на посаду спікера Майка Джонсона, після того, як попередній номінант зняв кандидатуру під тиском трампістів одразу ж після обрання, повідомляє Європейська правда.

Голосування за Джонсона відбулося під кінець дня після того, як щойно обраний кандидатом проукраїнський Том Еммер зняв свою кандидатуру під тиском трампістів. За Джонсона віддали 128 голосів, а на другому місці опинився Маккарті з 43 голосами. 

51-річний Майк Джонсон є досить популярним серед колег-республіканців. Втім, поки невідомо, чи збере він 217 голосів для перемоги у фінальному голосуванні.

Як зазначає Axios, Джонсон відомий як щирий союзник Трампа і рішуче захищав його під час спроби оголосити 45-му президенту імпічмент. 

Джонсон є вже четвертим номінованим кандидатом на посаду спікера Палати представників. 

Минулого тижня члени Палати представників США від Республіканської партії таємним голосуванням зняли кандидатуру ультраправого трампіста Джима Джордана, який претендував на посаду спікера, оскільки той не зміг заручитись достатньою підтримкою, натомість із кожним новим раундом втрачав голоси.

Після того номінантами стали ще Скаліз та Еммер, але далі відмовилися продовжити змагання.

Новини

Популярні теми форуму

analytics