Close button

РФ активізувала авіацію в районі морського коридору - ЗСУ

РФ активізувала авіацію в районі морського коридору - ЗСУ
Фото: Oleg Belyakov

Російська тактична авіація активізувалася в районі морського торгового шляху над акваторією Чорного моря. Про це заявила речниця Об'єднаного координаційного центру Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону 25 жовтня, повідомляє Економічна правда.

"Протягом кількох днів не спостерігалося підльотів російських літаків у районі морських транспортних шляхів. Однак сьогодні вони активізувалися і скинули чотири вибухові пристрої", - розповіла речниця ОК південного напрямку.

За словами Гуменюк, Україна продовжує "забезпечувати безпеку гуманітарного коридору, яким користуються кораблі з різних країн світу.

Водночас, дії РФ вказують на спроби дискредитувати Сили оборони України, а також перешкодити руху суден.

Нагадаємо, Україна відкрила реєстрацію для торговельних суден та їхніх власників для проходження тимчасовими маршрутами з/до портів Одеси після того, як Росія в односторонньому порядку вийшла з чорноморської "зернової ініціативи". Перше судно, яке скористалося українським чорноморським коридором після виходу РФ з "зернової ініціативи", прибуло до Стамбулу у Туреччині 18 серпня.

Новини

Популярні теми форуму

analytics