Close button

Екснардепу Микитасю оголосили нову підозру в заволодінні 307 млн грн Міноборони

Екснардепу Микитасю оголосили нову підозру в заволодінні 307 млн грн Міноборони
Фото: facebook.com/maxim.mikitas

Колишньому народному депутату та забудовнику Максиму Микитасю оголосили про підозру у заволодінні 307 мільйонів гривень Міністерства оборони при будівництві складів у 2018 році, повідомляє Ділова столиця.

Про це йдеться у повідомленнях Національного антикорупційного бюро та САП,

Як зазначає журналіст Олег Новіков, ідеться про нову підозру Максиму Микитасю. Крім того, підозри оголошені колишньому першому заступнику Начальника Генерального штаба ЗСУ Ігорю Колеснику і ще 4 особам.

"Слідство встановило, що у 2018 році Міністерство оборони України уклало з підконтрольними народному депутату України компаніями контракти на будівництво до 2021 року захищених складів зберігання ракет та боєприпасів Збройних Сил України на загальну суму орієнтовно 3 млрд грн.
Частиною цих коштів нардеп планував заволодіти. Проте зробити це йому заважали законодавчі обмеження, які дозволяли Міноборони сплачувати аванс у сумі лише 30% від річного обсягу робіт.
З метою реалізації злочинного наміру нардеп та його помічник шляхом залучення службових осіб вищого та старшого офіцерського складу Збройних Сил України забезпечили прийняття змін до постанов КМУ, які дозволяли перерахування авансу на будівництво у розмірі 80% від загальної вартості контрактів", — йдеться у повідомленні правоохоронців.

Слідство стверджує, що протягом листопада-грудня 2018 року на рахунки підконтрольного депутату товариства Міноборони перерахувало понад 307 млн грн.

"Проте будівництво об’єкта, який мав би підсилити обороноздатність країни, фактично не розпочали, а виділені кошти вивели на рахунки інших підконтрольних компаній", — йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, у жовтні 2022 року Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили колишнього народного депутата Максима Микитася у спробі дати рекордний хабар у 22 млн євро меру Дніпра Борису Філатову. Екснардепа було затримано.

Новини

Популярні теми форуму

analytics