Close button

Болгарія долучиться до ініціативи європейської ППО "Небесний щит"

Болгарія долучиться до ініціативи європейської ППО "Небесний щит"

Уряд Болгарії в середу схвалив проєкт меморандуму про приєднання до ініціативи зі спільної закупівлі систем протиповітряної та протиракетної оборони "Небесний щит", повідомляє Європейська правда.

Про це пише News.bg.

Болгарський уряд схвалив проєкт меморандуму про взаєморозуміння в оборонному секторі, який укладається між Міністерством оборони Болгарії та міністерствами оборони 14 інших європейських країн (яких саме, не уточнюється).

Меморандум є частиною європейської ініціативи "Небесний щит", спрямованої на посилення безпеки в ЄС. Його мета – створити можливість для спільної закупівлі, обслуговування й використання наземних систем протиповітряної оборони.

"Це покращить здатність Болгарії інтегруватися в систему протиповітряної і протиракетної оборони НАТО і брати участь в об'єднаній системі протиповітряної і протиракетної оборони в Європі", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, восени минулого року Німеччина запропонувала ініціативу "Небесний щит", яка спрямована на посилення протиповітряної оборони в Європі і кращу концентрацію зусиль у цій галузі.

В ініціативі вже беруть участь 19 європейських держав, зокрема нейтральні Австрія і Швейцарія.

Новини

Популярні теми форуму

analytics