Close button

Фіцо і Орбан не повністю відкидають допомогу Україні – прем’єр Болгарії

Фіцо і Орбан не повністю відкидають допомогу Україні – прем’єр Болгарії
Фото: twitter.com/PM_ViktorOrban

На зустрічі лідерів ЄС в Брюсселі у четвер прем’єри Угорщини та Словаччини не відкидали повністю можливості надання допомоги Україні, але у них були свої застереження з цього приводу. Про це заявив у п’ятницю глава болгарського уряду Ніколай Денков, прибувши на другий день саміту в Брюсселі, повідомляє Європейська правда.

Денкова запитали, яким було обговорення подальшої підтримки України з боку ЄС у контексті того, що угорський прем’єр Віктор Орбан та його словацький колега Роберт Фіцо публічно висловлюють свої заперечення. 

"Вони обоє не відмовлялись від можливості надання допомоги Україні – навіть у довгостроковій перспективі. Питання у тому, які види допомоги і як вони використовуються, як Європейський Союз може бути певний у тому, що допомога використовується ефективно. Ось такою була дискусія вчора", – розповів Денков.

Нагадаємо, Фіцо перед від’їздом на саміт заявив, що не хоче підтримувати санкції проти Росії без оцінки їхнього впливу на окремі країни ЄС, та що не збирається підтримувати допомогу Україні зброєю. 

Орбан заявив, що не планує вибачатися за свою зустріч з президентом Росії Владіміром Путіним і, навпаки, "пишається" стратегією Угорщини, яку вважає "миротворчою".

Новини

Популярні теми форуму

analytics