Close button

Зіпсується одяг у машина: ось яких помилок потрібно уникати під час прання

У сучасному світі важко обійтися без пральної машини, адже вона дуже полегшує життя. Однак, деякі помилки можуть призвести до того, що речі матимуть зношений та старий вигляд, пише Тетяна Самарук, РБК-Україна.

Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на сайт Express.

Не розділення речей за кольорами

Варто пам'ятати, що білий, світлий, темний та делікатний одяг потрібно прати окремо. В іншому випадку колір ваших речей може змінитися.

До того ж особливо часто кольори змішуються при гарячому пранні.

Перевантаження пральної машини

Не варто класти в барабан все й одразу. Все тому, що якісного результату не буде і прилад може пошкодитися.

Наповнювати барабан потрібно приблизно на три чверті, залишаючи достатньо місця для того, щоб можна було просунути долоню між краєм барабана та одягом. У тісноті одяг більше тертиметься один об одного, що призведе до зношування тканини.

Велика кількість порошку

Якщо додати занадто багато порошку, то утвориться багато піни і одяг погано прополощеться.

В результаті чого на вашому одязі може утворитися липка плівка. Тому варто дотримуватись рекомендацій, які вказані в інструкції на пральному порошку.

Нехтування приладом

Пральні машини необхідно регулярно чистити, щоб запобігти появі плісняви та вапняного нальоту.

Варто раз у деякий час запускати гарячий цикл з невеликою кількістю оцту - це видалить небажані запахи і бруд. Також потрібно протирати дверцята й ущільнювач пральної машини після кожного прання, прибираючи зайву воду.

Якого режиму прання уникати

Швидке прання - один із режимів пральної машинки, який стане в пригоді, коли одяг потрібно привести до ладу в найкоротші терміни. Залежно від моделі приладу, речі на такій програмі перуться від 15 до 40 хвилин. Але підходить він далеко не завжди.

Одним із головних мінусів є якість прання. При режимі швидкого прання сам процес займає десь третину від загального часу - сильні забруднення просто не встигнуть вивестися. До того ж, температура води не нагрівається вище 40 градусів. Тому, використовуйте цей варіант, якщо речі потрібно просто освіжити.

Раніше ми повідомляли, чому одяг перед пранням потрібно вивертати навиворіт.

Також ми писали, що таке "правильний" оверсайз і кому не можна носити цей стиль взагалі.

Новини

Популярні теми форуму

analytics