Close button

6 простих правил для довготривалого зберігання спідньої білизни

Певно ви вже чули, що одяг потребує окремої турботи про себе, це стосується й того одягу, який не видно - нижньої білизни. Її також потрібно зберігати та доглядати за правилами, пише Юлія Любченко, РБК-Україна.

Про те, як правильно зберігати спідню білизну, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Telegram-канал стилістки Еліз Ган "Кишеньковий стиліст".

Як правильно зберігати нижню білизну

Для того, щоб ваші комплекти та окремі одиниці спідньої білизни залишалися в гарному стані, потрібно знати, як доглядати за нею та як правильно зберігати.

Зазвичай білизну виробляють з ніжних тканин, які є приємними на дотик та комфортними для носіння.

Тому варто звертати увагу на рекомендації фахівців, які зазвичай є на етикетках та дотримуватися певних інструкцій.

6 простих правил для довготривалого зберігання спідньої білизни
Як правильно зберігати спідню білизну (фото: Freepik)

6 правил для зберігання спідньої білизни вдома

Правило перше: переконайтеся, що нижня білизна чиста перед зберіганням. Та потурбуйтесь про чистоту місця, де ви зберігаєте білизну.

Правило друге: зберігайте спідню білизну в сухому місці, щоб уникнути розвитку плісняви та неприємних запахів. Регулярно провітрюйте шафу чи ящик, де вона зберігається.

Правило третє: сортуйте білизну за видами та зберігайте їх окремо.Це допомагає уникнути пошкодження тканини та збереже організованість у шафі.

Правило четверте: використовуйте м'які контейнери або ящики для зберігання, щоб уникнути пошкодження форм білизни.

Правило п’яте: якщо у вас є нижня білизна з мереживом або тонкими деталями - зберігайте такі речі у спеціальних мішечках, окремо одну від одної.

Правило шосте: якщо ви додаєте ароматизатор до гардероба, то обовʼязково потрібно перевірити його хімічний склад, задля уникнення алергічних реакцій.

Збереження спідньої білизни з урахуванням цих порад - допоможе зберегти її в гарному стані, продовжити термін служби та забезпечити комфорт у вашому гардеробі.

Раніше ми розповідали про те, які кольори та фасони одягу додають жінкам віку.

Також читайте наш матеріал про те, які светри не варто купувати на зиму.

Новини

Популярні теми форуму

analytics