Close button

ISW: ЗСУ просунулися на лівобережній Херсонщині та під Вербовим на Запоріжжі

ISW: ЗСУ просунулися на лівобережній Херсонщині та під Вербовим на Запоріжжі
Фото: Facebook

14 листопада українські війська просунулися на лівому березі Херсонської області та на північний захід від Вербового у Запорізькій області. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), повідомляє Українська правда.

14 листопада українські війська продовжили бойові дії на східному (лівому) березі Херсонської області та підтвердили наступ.

На геолокаційних кадрах, опублікованих 13 листопада, видно, що українські війська просунулися до Кринок (30 км на північний схід від Херсонської області, 2 км від річки Дніпро та приблизно 3,6 км на північ від траси Е-58).

На заході Запорізької області українські війська 14 листопада також провели наступальні дії та підтвердили наступ.

Геолокаційні кадри, опубліковані 14 листопада, показують, що українські війська просувалися на північний захід від Вербового (10 км на схід від Роботиного).

Генштаб України повідомив, що українські війська продовжують наступальні дії на Мелітопольському напрямку (захід Запорізької області).

Декілька російських джерел стверджували, що російські сили відбили українські атаки поблизу Роботиного, Новофедорівки (15 км на північний схід від Роботиного) та на північ і північний захід від Вербового.

Новини

Популярні теми форуму

analytics