Close button

На Заході оцінюють втрати російських військ в Україні у 300-400 тисяч

На Заході оцінюють втрати російських військ в Україні у 300-400 тисяч
Фото: Facebook

Загальні втрати російських військових з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну на Заході оцінюються в 300-400 тисяч, повідомляє Європейська правда.

Про це, як пише The Guardian, заявили західні посадовці на умовах анонімності на брифінгу для журналістів.

До числа втрат росіян в Україні західні посадовці віднесли вбитих і поранених, не уточнивши, яку частку з 300-400 тисяч становлять саме безповоротні втрати.

Вони, однак, додали, що в нинішніх боях під містом Авдіївка Донецької області Росія "втрачає від 500 до 1000 людей на день".

Окремо посадовці прокоментували ситуацію на полі бою. Згідно з оцінкою Заходу, контрнаступ України на Запорізькому фронті по суті "завершився", водночас угруповання чисельністю до трьох бригад переправилось через Дніпро в районі Херсона.

Західні посадовці очікують, що просування українських сил на лівому березі Дніпра нагадуватиме літню кампанію на півдні й буде повільним.

Зауважимо, що Генеральний штаб Збройних Сил України також оцінює загальні втрати російських сил у понад 315 тисяч.

Наприкінці жовтня британська розвідка оцінила, що втрати Росії загиблими і важкопораненими складають до 190 тисяч військових, а з урахуванням поранених, які здатні повернутись на поле бою після одужання – до 290 тисяч осіб.

Новини

Популярні теми форуму

analytics