Close button

Поліція порушила справу через напад на журналіста Ткача під Києвом

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження після виявлення публікації про перешкоджання журналістській діяльності, пише Каріна Левицька, РБК-Україна.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на поліцію Київської області та заяву журналіста Михайла Ткача.

За даними правоохоронців, під час моніторингу соціальних мереж ними була виявлена публікація одного з інтернет-видань щодо перешкоджання професійної діяльності журналіста під час конфлікту біля ресторанного закладу.

Напередодні Ткач повідомив, що у п’ятницю близько 23:20 журналісти проводили зйомку біля ресторану "Тандир", де помітили, зокрема, колишніх високопоставлених співробітників Офісу генпрокурора.

"Я вийшов із автомобіля, повідомив, що я журналіст "Української правди". Охоронці почали мене блокувати, а один підійшов і вдарив по камері, а також наніс удар мені", - сказав Ткач.

Правоохоронці зауважили, що заяв та повідомлень про перешкоджання журналістській діяльності від потерпілого до поліції не надходило. Проте сьогодні, 18 листопада, журналіст видання звернувся до медичного закладу за допомогою через тілесні ушкодження, отримані в результаті конфлікту біля ресторанного закладу.

"Медики повідомили про вказаний факт поліцію, як передбачає процедура у подібних випадках", - пояснили в поліції.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Новини

Популярні теми форуму

analytics