Close button

Психолог назвав головну ознаку того, що вашому шлюбу настав кінець

Психолог Джон Готтман якого називають людиною, здатною передбачити розлучення з 90%-точністю, назвав ознаку, що вказує на те, що стосункам прийшов кінець або вони вже на межі краху, пише Поліна Іваненко, РБК-Україна.

Як зрозуміти, що шлюб приречено на розлучення, розповідає РБК-Україна (проект Styler) із посиланням на Your Tango.

Головний передвісник розлучення

На думку психолога, коли у стосунках між чоловіком і дружиною з'являється зневага, між ними згасає кохання. Якщо людина починає думати, що вона краща за свого партнера, то це призводить до конфліктів.

Зневага проявляється у зверхній поведінці, глузуваннях та сарказмі. Коли ви ображаєте партнера і цькуєте його злими жартами, робите пародії на його поведінку чи рухи, закочуєте очі та відверто критикуєте - ви руйнуєте свій шлюб.

Як вчасно розпізнати кризу у відносинах: 8 ознак того, що ви на межі розлучення
Названо ознаку неминучого розлучення (фото: freepik.com)

"Коли зневага починає пригнічувати ваші стосунки, ви схильні повністю забувати позитивні якості свого партнера, принаймні, коли ви засмучені. Ви не можете згадати жодної позитивної якості або вчинку. Цей стрімкий занепад захоплення є важливою причиною, через яку презирство має бути заборонено у подружніх стосунках", - писав у своїй книзі психолог.

Зневага руйнує шлюб, воно руйнує все хороше, що пов'язує пару. Тому психолог радить звернути увагу на поведінку вашого партнера, але також проаналізуйте свої вчинки. Якщо ви помічаєте, що у стосунках з'явилися токсичні жарти і ви дивитеся на партнера зверхньо, або він почав втрачати до вас повагу - настав час зупинитися і зрозуміти, як зберегти шлюб і чи готові до цього.

Нагадаємо, раніше ми вже розповідали, який незвичайний текст покаже, чи є у ваших стосунків майбутнє.

Крім цього, нещодавно стало відомо, як зрозуміти, що чоловік не хоче одружитися.

Новини

Популярні теми форуму

analytics