Close button

На Кіпрі заарештували двох громадян Ірану за підготовку нападу на ізраїльтян

На Кіпрі заарештували двох громадян Ірану, які нібито планували напади на ізраїльтян, пише Валерія Поліщук, РБК-Україна.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Ekathimerini.

Ці двоє людей, щодо яких є ордер на депортацію, нападали на ізраїльських громадян, які проживають на Кіпрі, і, ймовірно, були пов'язані з Корпусом вартових ісламської революції.

Наразі вони перебувають під вартою в кіпрській поліції.

Видання зазначає, що це вже третій інцидент за останні два роки, внаслідок якого Кіпр знову опинився в центрі уваги терористів.

Перший стався два роки тому з арештом громадянина Азербайджану з російським паспортом, який, імовірно, був пов'язаний з КСІР, а другий стався в червні минулого року, запобігши можливому теракту на території Кіпру.

Кіпр є популярним напрямком для тисяч ізраїльтян, оскільки дві країни тісно пов'язані 40-хвилинними рейсами.

Війна Ізраїлю і ХАМАС

Бойовики ХАМАСу 7 жовтня вторглися в Ізраїль. Терористи почали вбивати і викрадати як військових, так і цивільних людей. Незабаром Єрусалим оголосив операцію "Залізні мечі" і обстрілював місця терористів у Секторі Газа.

24 листопада між Ізраїлем та ХАМАСом розпочалося тимчасове перемир'я для звільнення полонених. Тоді ж сторони домовилися про припинення вогню на чотири дні, проте вирішили продовжити його ще на два дні за умови, що бойовики звільнять більше заручників.

1 грудня Ізраїль відновив бойові дії у Секторі Газа. У ЦАХАЛі заявили, що ХАМАС порушив умови перемир'я.

За словами міністра оборони Ізраїлю Йоава Галланта, Ізраїль відновив вогонь після відмови ХАМАСу звільнити заручників, серед яких двоє дітей.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Новини

Популярні теми форуму

analytics