Close button

ЄС запровадив нові санкції проти КНДР через постачання Росії боєприпасів

ЄС запровадив нові санкції проти КНДР через постачання Росії боєприпасів
Фото: Рixabay

У п'ятницю, 31 травня, Рада Європейського Союзу запровадила нові санкції проти 6 фізичних та 3 юридичних осіб Північної Кореї через підтримку війни РФ в Україні, повідомляє Ділова столиця.

Про це йдеться у пресрелізі Ради ЄС.

Обмеження передбачають заморожування активів осіб, проти яких спрямовані санкції, а також заборону на пряме чи опосередковане надання коштів або економічних ресурсів. Додатково до підсанкційних осіб буде застосовано заборону на в'їзд до Європейського Союзу.

"ЄС рішуче налаштований запобігти потоку компонентів, фінансів і знань, які можуть бути використані КНДР для підтримки розвитку її ядерної програми, програми створення зброї масового знищення і балістичних ракет. ЄС закликає КНДР припинити дестабілізуючі дії, дотримуватися своїх зобов'язань за міжнародним правом і відновити діалог з відповідними сторонами ", — йдеться у повідомленні.

Відтак, загальна кількість осіб, внесених до санкційних списків ЄС, становить 77 фізичних та 20 юридичних осіб. Це рішення доповнює всі відповідні резолюції Ради Безпеки ООН щодо санкцій, пов'язаних з незаконними програмами КНДР, які ЄС також інкорпорував у своє законодавство.

Новини

Популярні теми форуму

analytics