Close button

"Кровожерніша аудиторія". Хливнюк висловився про чоловіків, яких зустрічає на концертах за кордоном

Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк, який на початку повномасштабного вторгнення РФ вступив до лав ЗСУ, зізнався, чи виникає у нього почуття провини, коли він за кордоном, і що думає про чоловіків призовного віку, яких зустрічає там на своїх концертах, пише Іванна Пашкевич, РБК-Україна.

Про це пише РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на інтерв’ю виконавця "Голосу Америки", яке він дав під час туру Північною Америкою.

Чи виникає у співака почуття провини за кордоном

Зі слів Хливнюка, порівняно з фронтом, благодійні концерти - це ніщо. Однак почуття провини у нього як такого немає.

"Є таке відчуття, що ти займаєшся другорядною роботою. Хоча це важлива робота. Бути культурним амбасадором важливо. Працювати артистом легко. Порівняно з фронтом - це ніщо. Так це втомлює, але ця перевтома ніщо порівняно з тим, що відбувається на передовій", - поділився артист.

"Специфіка моєї роботи, це друга лінія. Нас не обстрілює ворожа піхота, а тільки артилерія і дрони. Маю можливість не здавати всю кров. Не жаліймося. Допоможуть, то добре, подякуємо всім, а не допоможуть, будем самотужки", - говорить музикант.
"Кровожерніша аудиторія". Хливнюк висловився про чоловіків, яких зустрічає на концертах за кордоном
Андрій Хливнюк (фото: instagram.com/andriihorolski)

Як реагує на чоловіків призовного віку за кордоном

Виконавець вважає: чим далі від фронту, тим кровожерніша аудиторія.

"Коли дебелі хлопці призовного віку за кордоном кричать смерть ворогам, то ти такий думаєш: "Окей, ну звичайно смерть, ну ми якось далеченько від того місця“. Для них це щось інакше, якісь інші люди, рицарі без страху, які б’ються 24/7 зі своїми золотими мечами", - сказав лідер "Бумбоксу".

Ситуацію треба змінювати, каже Хливнюк. Ці чоловіки, яких співак зустрічає на своїх концертах за кордоном, "точно такі самі рицарі, з тим же страхом, як і ті, хто робить цю роботу".

"Не дай Боже вони закінчаться, то прийде ваша черга", - зазначив Андрій.

Раніше Андрій Хливнюк сказав, коли знову почне співати свої російськомовні хіти.

Також він звернувся до артистів, які "поза політикою".

Новини

Популярні теми форуму

analytics